PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562258}
6,5 4 348
ocen
6,5 10 1 4348
7,0 3
oceny krytyków
Wszyscy wygrywają
powrót do forum filmu Wszyscy wygrywają

Sympatyczna,życiowa historia,bardzo lubię takie kino.Film bardzo dobrze obsadzony(jedni z moich ulubionych aktorów czyli P.Giamatti i A.Ryan) i bardzo dobrze zagrany nawet w epizodach,warto zwrócić uwagę na tego małolata,bo fajnie wypadł w tym filmie.Widz czuje więz z głównym bohaterem od pierwszych scen i po prostu mu kibicuje.Na plus również fajne poczucie humoru,naprawdę można się szczerze uśmiechnąć.Szczerze polecam.

kleju30

Zgadzam się, świetna, inteligentna komedia. Skąd ocena tylko 6,6 na FW nigdy nie zrozumiem.

ocenił(a) film na 9
kleju30

Również mi się ten film podobał tylko trochę wkurzała posągowa twarz tego Kyle'a przez większość filmu (nie wiem czy to zamierzony cel reżysera, wykreowanie tak zimnej postaci?), w końcówce dopiero musiał się trochę wysilić i pokazać kunszt aktorski, którego bądź co bądź nie ma ale i tak w miarę podołał.

ocenił(a) film na 7
spice1

To ja dodam, że zakończenie nieszczególnie mi się spodobało - miałem wrażenie, że jest nieco uproszczone. Poza tym, jak na dramat, nie wywołał we mnie tyle emocji - fakt, poczułem sympatię do głównego bohatera ( ale to raczej zasługa Giamattiego), ale czegoś mi zabrakło w jego "zmaganiach z życiem". Mimo tego, film naprawdę świetny, zwłaszcza epizody z Cannavale przypadły mi do gustu - naprawdę przekonująco zagrał swoją postać, nieco komiczną, nieco smutną.

kleju30

Poczucia humoru raczej tam zbyt wiele nie było. Przeważał dramat.

kleju30

Od zawsze lubie tego typu filmy. Ciekawa, niby to lekka historia. Opowiedziana w sposób przystepn, znośny, bez fajerwerków.
Tego typu filmy określam jako "ciche".
Dla mnie ok.
Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones