PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168865}

Wszystkie niewidzialne dzieci

All the Invisible Children
7,7 4 799
ocen
7,7 10 1 4799
Wszystkie niewidzialne dzieci
powrót do forum filmu Wszystkie niewidzialne dzieci

Spodziewałem się więcej....

ocenił(a) film na 7
wczaplewski

Mam te same odczucia.

Pomysł świetny, momentami realizacja bardzo dobra ale jak w miarę oglądania nienajlepsze pierwsze wrażenie mijało, tak na początku miałam małe rozczarowanie i niedosyt. Pierwsza historia sama w sobie nie była zła jednak sporo ujęć wg mnie było niezbyt dobrych i się zniechęciłam, później było lepiej ale i tak czegoś mi brakowało. Nie umiem się precyzyjnie wypowiedzieć na ten temat, specjalistką nie jestem, jednak głowę daję, że można to było zrobić jeszcze lepiej. I proszę mi tu nie komentować w stylu, 'jak umiesz lepiej to sama zrób' bo zajmują się tym ludzie, którzy się a tym zdają i to ich zadanie wzbić się na wyższe poziomy. Z jakiegoś powodu film mnie nie powalił i nie chodzi tu o to, że historie dzieci mnie nie wzruszyły dostatecznie tylko nie zostały wystarczająco dobrze podane... Można było zrobić z tego powalający film, jednak tak się nie stało. Są pewnie tacy, którym bardzo się film podobał, jednak mi zdecydowanie czegoś brakowało, dlatego ocena dobra.

ocenił(a) film na 6
wczaplewski

Też uważam, że jak na tak dobry pomysł, to sama realizacja jeśli chodzi o scenariusz strasznie marna. Zabrakło jakiejkolwiek głębi, wszystko podane wprost - widz ma płakać, ma się wzruszać... a przecież my wszyscy to co pokazane było w filmie wiemy. Oczekiwałam, że te historie dzieci będą pokazane w sposób nietuzinkowy - ostatnia historia miała najlepszy scenariusz, z niej można by zrobić dobry odrębny film. Ale ogólnie strasznie dużo taniego sentymentalizmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones