PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11798}

Wszystkie psy idą do nieba

All Dogs Go to Heaven
7,6 50 212
ocen
7,6 10 1 50212
6,6 5
ocen krytyków
Wszystkie psy idą do nieba
powrót do forum filmu Wszystkie psy idą do nieba

Zanim powstał dubbing był lektor - jedna wersja na dubbingu niemieckim, druga na dubbingu angielskim.

Którą wersję z tych trzech wolicie / oglądaliście w dzieciństwie?

ocenił(a) film na 10
lesiu234

Widziałem tylko jedną z tych wersji (wielokrotnie) mianowicie dubbingowaną. Jest naprawdę bardzo dobra i nie mam żadnych zastrzeżeń co do podkładających głos aktorów. Pozostałe dwie odradzam już na starcie. Nigdy nie wiadomo jaki lektor będzie czytał i zawsze jest to mniej przyjemne dla ucha (szczególnie dziecięcego). Dodatkowo nie psuł bym sobie odbioru tej wspaniałej animacji lektorem na dubbingu niemieckim..
Tak więc w mojej opinii najlepszy pozostanie dubbing polski. Bezsprzecznie!

PorywaczCieni

ja też zawsze oglądałem z dubbingiem (który jest bardzo dobry), dopiero niedawno się dowiedziałem, że ta bajka była wydana z lektorem. Są bajki które w dzieciństwie oglądałem z lektorem i teraz oglądam je tylko z lektorem, ale w przypadku tej bajki jest taki problem:
1. na dubbingu angielskim jest nieprzyjemny lektor
2. przyjemny lektor jest na dubbingu niemieckim
więc ani jedna ani druga wersja mi się nie podoba

ocenił(a) film na 9
lesiu234

ja w dzieciństwie oglądałem z lektorem na dubbingu angielskim i wtedy nie miałem żadnych zastrzeżeń, dzięki tylko w takiej wersji wracają wspomnienia :)

ocenił(a) film na 10
planeteclipse

Mam tak samo, na VHSie mam starą wersję z lektorem na dubbingu angielskim, dla mnie jest o wiele lepsza niż z polskim dubbingiem. Nie potrafię się przestawić na tą nową dubbingowaną wersję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones