PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11798}

Wszystkie psy idą do nieba

All Dogs Go to Heaven
7,6 50 212
ocen
7,6 10 1 50212
6,6 5
ocen krytyków
Wszystkie psy idą do nieba
powrót do forum filmu Wszystkie psy idą do nieba

Dawno temu ogoadalem tą bajke będą zaledwie jeszcze dzieckiem , a doskonale jestem wstanie rozczytać jakie wywoływał we mni ta bajka emocje. Pamiętam kiedy poes Charlie po śmierci kradnie zegar swojego życia i cały wstęp bajki, pamiętam tego pieska z tą mlodzieżową czapką z daszkiem i bluzką, i co ? Stają się najlepszymi przyjaciółmi. Ja również świetnie wspominnam bajke i też niemam jakieś skrzywdzinej psychiki wrecz odwrotnie jest fantastyczna, pouczająca, radosna , mome tami poważna i przytłaczająca Jedna z moich ulubionych bajek z dzieciństwa, która wzbudza we mnie mieszane uczucia. Zgadzam się, że Dzisiejsze kreskówki mogą wywołać o wiele większą szkodę, niż taki film. Pamiętam , że oglądałem tą bajke wiele razy, a parę razy z moją ulubioną przyjaciółką z dziecinstwa, ktira mieszkała w sąsiedzkim domku.
W filmie pokazuje jakie panuje problemy w dorosłem problem hazardu, mafii, zemsty, i kłamstwa, porwania i przemoc.
Ja zarazem śmiałem się jak przy świetnej komedi i byly momenty łez, gdzue naorawde płakałem, bo byłem bardzo orzywyazaby do tych piesków, a w szczególności ta przyjaźń między tych psów.
No cóż byky momenty że jako 34 letni facet , ciężej sue że nawet pamięć, że w bajce bylynmome ty zgrozy. Za kilkanaście godzin obejrze raz jeszcze bajke po tylu latach ahh niemniej jednak moja ocena to 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones