PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11798}

Wszystkie psy idą do nieba

All Dogs Go to Heaven
7,6 50 201
ocen
7,6 10 1 50201
6,6 5
ocen krytyków
Wszystkie psy idą do nieba
powrót do forum filmu Wszystkie psy idą do nieba

Potrafią puszczać jeden film co 3 miesiące a tego to już chyba od 10 lat nie puszczali !

ocenił(a) film na 10
Bilet95

No,to prawda =/ pamiętam jak to na Polsacie oglądałam 10 lat temu...

ocenił(a) film na 8
Patrycja_Waszczuk

"Star Wars" też od kilku lat nie puszczali, a teraz kiedy wyszedł nowy film całą serie mają wyemitować na TVN, podobnie jest z Bondem.

ocenił(a) film na 8
Patrycja_Waszczuk

To chyba oglądaliśmy to w tym samym dniu ^^, bo też pamiętam, jak około 9-11 lat temu go oglądałem. Gdy Charlie umierał, mega smutno mi się zrobiło, wzruszyłem się i poszedłem do mamy, a ta mnie przytuliła i pocieszyła, to moje najlepsze wspomnienie związane z filmami, w dzieciństwie. Ile bym dał, żeby znów mieć te 3-6 lat (potem już się zaczyna nuuuuda i w sumie wolę teraźniejszość, niż znów chodzić do podstawówki) całe dnie spędzać na dywanie, oglądając bajki w starym 20 calowym telewizorze, z 5 kanałami (czasami anteną się złapało polsat i tvn), nie widzieć minusów niczego, nie przejmować się niczym, bawić się z rodzicami/rodzeństwem, nie rozumieć niczego. Szlag by to trafił! Czemu zawsze muszę wracać myślami do dzieciństwa? Teraz będę przez najbliższy tydzień rozmyślał nad moim cudownym życiem jako dziecko, co jeszcze bardziej spotęguje mój wewnętrzny ból i poczucie bezradności oraz bezsensowności czegokolwiek.

ocenił(a) film na 10
manga_maniak

He he też tak mam ;) ja również tęsknię za dzieciństwem,ale momentami jednak wolę być starszą osobą,bo wtedy nikt już Cię nie będzie traktować jak dziecko.

manga_maniak

Ten film swego czasu był wałkowany na Polsacie do znudzenia. Sam w dzieciństwie oglądałem go chyba ze 3 razy. Podobnie część druga. Teraz emisji nie było już 10 lat albo i więcej. Podobnie z animacją Powrót króla Rock and "Rulla"

Bilet95

Nareszcie zostanie po latach ponownie wyemitowany .

4 Marca (sobota) - Polsat Film godzina 9:10

buterfly

A potem 15 lat przerwy...

Bilet95

Ważne że jednak przypominali sobie, o tej wspaniałej animacji .......

Bilet95

Widać przypomnieli sobie o tej pięknej animacji - Polsat Film ponowie wyemituje ale też TV4 :)

Bilet95

Jest teraz dostępny legalnie na YouTube (kanał superfilm . pl ) w wersji z dubbingiem z Canal+, więc można się naoglądać do woli.

owoc_232

Na CDA też można, ale raczej mi chodzi o to, że potrafią jeden film puścić trzy razy w ciągu roku, a o innych to już zapomniano, bo telewizja najwyraźniej ma motto "im starszy tym gorszy".

ocenił(a) film na 8
Bilet95

Mi się właśnie wydaje że co roku na Wielkanoc go puszczają, bo zawsze oglądam :D

użytkownik usunięty
Bilet95

Dzisiaj na polsat film puszczają

Bilet95

Dzisiaj też leci na Polsat Film. Chyba tylko oni odświeżają go średnio co rok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones