PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470641}

Wszystko, co dobre

All Good Things
6,6 37 962
oceny
6,6 10 1 37962
5,2 9
ocen krytyków
Wszystko, co dobre
powrót do forum filmu Wszystko, co dobre

Jest nowy serial dokumentalny z lutego , wyprodukowany przez HBO - ' The jinx - life and deaths of Robert Durst ' ( filmowy David Marks ). Tylko niestety nie wiem, gdzie go dorwać. Ktoś wie? Oglądał? Poleca?

maroondragon

Tak, Durst nieświadomie przyznał się w nim do morderstw...siedzi.

marcin_szymczak

WHAT! Jestem w szoku, że w końcu tak się to potoczyło, myślałem, że do końca życia uniknie kary. Szkoda, że dopiero teraz. Wiesz gdzie mogę obejrzeć ten dokument ? :D

maroondragon

Dokument zapewne na HBO :) A o tym fakcie dowiedziałem się wczoraj z prasy.

marcin_szymczak

w oryginale mozna znaleźć w sieci. jest dostępny w HBO GO, a od 8 kwietnia normalnie w HBO. Bob sie faktycznie na końcu przyznaje i został aresztowany, ale raczej nie w związku z filmem. Na jaw wyszły nowe okoliczności i tak się to zbiegło w czasie. W tej chwili jest w więzieniu w Nowym Orleanie. Z tego co się orientuje.

kasia_jana

Siedzi ale chyba skazany nie jest.

Nagrania pewnie zdyskredytują, powie, że wszystko co mówił było ironiczne.

Prędzej beknie za tę notkę choć i tak wszystko zależy od przysięgłych a Ci wystarczy, że obejrzą dokument i już powinni mieć pewność ; )

Tak mnie tylko zastanawia po cholerę mu był ten dokument, nie wygląda na typa, który chciał komuś grać na nosie.

ocenił(a) film na 6
visca10

Przede wszystkim uprasza się o wstawienie spoiler alertu bo państwo powyżej zdradzają ważny wątek.. co tam - punkt szczytowy, dokumentu.

Durst zwrócił się do Jareckiego by, jak się wyraził, wyjaśnić kwestie które przez lata narosły w sprawie. Czuł się pokrzywdzony przez wymiar sprawiedliwości i media.

Wyłożył się na tym jak wiadomo ale jednocześnie okazało się, że ktoś jeszcze w jego głowie mieszka. Ten pierwszy, grzeczny, czuł się faktycznie pokrzywdzony bo nie poczuwał się do piekła jakie mu przypisywano. Z drugim ja miał kontakt tylko okazjonalnie, w chwilach stresu. Gość był/jest psychiczny. Oto odpowiedź.

kasia_jana

Wiecie może gdzie ten dokument można obejrzeć poza HBO i HBO GO ?

maroondragon

może jest gdzieś online... ale wątpie.. GH robi napisy, ale chyba na razie dostępne są tylko 3 odcinki, bo się zakopali w innych projektach. na pewno można znaleźć do ściągnięcia.

maroondragon

ten dokument jest online na stronie seansik[dot]tv, oprócz szóstego odcinka wszystko z lektorem.

maroondragon

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/robert-durst-zatrzymany-wszystkich-ic h-zabilem,524577.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones