PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470641}

Wszystko, co dobre

All Good Things
6,6 37 963
oceny
6,6 10 1 37963
5,2 9
ocen krytyków
Wszystko, co dobre
powrót do forum filmu Wszystko, co dobre

Zdziwiło mnie jak bardzo zmienił się David od momentu poznania Katie podczas naprawiania jej kranu do czasu parę lat później. Na początku wydawało się, że to normalny facet, który się zakochał i chce mieć rodzinę. Później zaczęło wychodzić, że nie wszystko jest w porządku. Ale która sytuacja w ich życiu najbardziej wpłynęła na to, że David stał się domniemanym mordercą i ogólnie totalnie ześwirował?? Czy może wszystko po kolei, począwszy od ich rozmowy o dzieciach w nowym mieszkaniu?

No i co z tą sceną, w której Sarah budzi się w nocy i w kuchni patrzy na ich dom, chyba na okno piwnicy? Czy ja coś przegapiłam, jest jakieś wyjaśnienie? Czy ta scena miała jakiś wpływ na dalsze wydarzenia?

ocenił(a) film na 7
jest_gitara

Dawid od zawsze był psychopatą, bo taki zły się urodził, a przy tym odziedziczył po mace chorobę psychiczną. Agresja jego ujawniała się w momentach sprzeciwu: gdy żona zapragnęła dziecka, studiów, rozwodu.

Sara, sąsiadka wyglądała w nocy przez okno zaniepokojona zapalonym światłem i przesuwającymi sie w nim cieniami, co działa się zapewne w chwili morderstwa. Gdyby nie gwizdek czajnika, po którym wyszła do kuchni, mogłaby zobaczyć coś podejrzanego, nietypowego, a wtedy historia potoczyłby by się inaczej. Nie byłoby kolejnych morderstw, ani morderstwa Kate bez winy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones