PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560991}

Wszystko, czego pragniesz

Todo lo que tú quieras
6,6 546
ocen
6,6 10 1 546
Wszystko, czego pragniesz
powrót do forum filmu Wszystko, czego pragniesz

nie wiem czy to bardziej film o tolerancji,inności, nauczeniu ludzi patrzenia "głębiej" czy o ojcowskiej miłości i dojrzewaniu do tej miłości. Nie jestem psychologiem by oceniać czy postępowanie gł.bohatera wobec córki (nie chcę spoilerować)było słuszne, ale cała historia była niezwykle ciekawa,w pewien sposób wzruszająca i dająca do myślenia w wielu aspektach. Nic dodać nic ująć.

ocenił(a) film na 6
ulinexxx

Zgadzam się z poprzednikiem. Film pokazuję silną miłość ojca do własnego dziecka. Nie żałuję, że zobaczyłem go i z czystym sumieniem polecam.

użytkownik usunięty
ulinexxx

Mam podobne odczucia po obejrzeniu tego filmu. Cóż, z której strony by na to nie patrzeć, zachowanie głównego bohatera było z pewnością ogromnym poświęceniem..

ocenił(a) film na 6
ulinexxx

no właśnie dla mnie też ten drugi atek był czyteleniejszy, nie wiem czemu wszyscy doszukują się koniecznie akcentów zmiany preferencji, transwestytów itd.
http://notatnikkulturalny.blogspot.com/2012/04/wszystko-czego-zapragniesz-czyli- co.html

ocenił(a) film na 8
przynadziei

Ja bym właśnie chętnie poznała opinię jakiegoś psychologa na temat tego filmu, bardzo mnie ta kwestia zaciekawiła.

Film wspaniały, wzruszający, głęboki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones