PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33333}

Wszystko albo nic

All or Nothing
7,5 3 254
oceny
7,5 10 1 3254
7,7 6
ocen krytyków
Wszystko albo nic
powrót do forum filmu Wszystko albo nic

Na filmie zawiodą się wszyscy którzy chcieliby zobaczyć herioczne czyny bohaterów, sytuacje wyssane z palca, wartką akcję z pościgami, a nawet fani kiepskich brazylijskich seriali. To film dla tych, którzy lubią w kinie zobaczyć "kawałek życia", które dzieje się obok nas i wśród nas. To film na swój sposób bardzo poruszający i bolesny, gdyż oglądając go wiemy, że rzeczywistość tak właśnie wygląda, że takie scenariusze mogą lub mogły się wydażyć i co najważniejsze nie widzimy tam przekłamań czy przesady, bo po prostu się nie da. Jak dla mnie to niezwykły i bardzo przyciągający atut filmu pomimo dość nieumiejętnego finału wątków pobocznych, które mam wrażenie skończyły się w nieodpowiednich momentach ( dlatego że nic nie mówiących ) albo najzwyklej nie skończyły się wcale. Być może takie było zamierzenie twórców, a ja najzwyklej tego nie odgadłem, ale nie zmienia to faktu, że wyszło to dość nieumiejętnie, bo nic z tego nie wynika. Jednak film naprawdę warto zobaczyć. Jego rzeczywistość wreszcie mówi coś sensownego o życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones