PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731645}

Wszystko albo nic

Všetko alebo nič
5,3 9 895
ocen
5,3 10 1 9895
Wszystko albo nic
powrót do forum filmu Wszystko albo nic

Nie polecam

ocenił(a) film na 3

Jak ktoś liczy na coś ciekawego to zdecydowanie odradzam. Historia banalna, bardzo przewidywalna. Film zrobiony na łatwiznę. Typowa komercha na zarobienie kasy. Nasze rodzime komedie romantyczne moga spokojnie rywalizować z ta tandetą. Dubbing w tym filmie to najmniejszy problem. Polscy aktorzy nie są dubbingowani. Ocena na Filmwebie 5,4 i tak bardzo wysoka jak na poziom filmu. Pewnie panie trochę pomogły. Panowie omijajcie ten film szerokim łukiem.

ocenił(a) film na 8
Dobry10

Panowie nie omijajcie, bo stracicie okazję obejrzenia pięknych Czeszek. I serio, jest to jednak inny poziom niż polskich komedii, bo co dwa humorystyczne narody to nie jeden. Polecam!

Dobry10

Jak dla mnie była to lekka i zabawna komedia romantyczna. Czy przewidywalna...chyba jak większość filmów tego gatunku ;) Przynajmniej nowe twarze na ekranie

Dobry10

Mi też się podobało to, że zobaczyłam dobrych polskich aktorów, ale w innym repertuarze niż dotychczas oraz zupełnie nieznanych z Czech. Powinni chyba częściej robić takie koprodukcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones