PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731645}

Wszystko albo nic

Všetko alebo nič
5,3 9 894
oceny
5,3 10 1 9894
Wszystko albo nic
powrót do forum filmu Wszystko albo nic

Wszystko....

ocenił(a) film na 6

Poszłam do kina sceptyczne nastawiona. Ale film całkiem przyjemnie mnie zaskoczył. Fajny humor, idealny na odreagowanie po całym tygodniu. Tylko ten dubbing...

sitta

Właśnie to uzycie dubbingu jest niezrozumiałe w filmach naszych sasiadow. Przeciez łatwiej Polakowi zrozumiec jezyk czeski czy slowacki niz niemiecki na przyklad, wiec napisy bylyby najlepsza opcja. Poza tym, czlowiek nauczylby sie kilku slow. Chyba wlasnie ze wzgledu na dubbing nie pojde na ten film. Za bardzo mnie to irytuje...

ocenił(a) film na 6
josu2359

Dubbing da sie przezyć (jednak!).Nasi amanci niewiele mieli do zagrania,Ale nie oczekując zbyt wiele- można obejrzeć.

sitta

dziewczyna mnie zaciągnęła na ten film, przyznam że nie byłem nastawiony pozytywnie, bo myśląłem że to kolejna głupia koemdia, ale tym razem się okazał, że współpraca z sąsiadami się opłaciła, wyszła całkiem fajna komedia, główna aktorka też całkiem symaptyczna

sitta

Dubbing też mnie trochę zniechęcił- totalnie go nie trawię, wolę napisy 100 razy, ale nie było dramatu generalnie, jakoś bardzo mnie to nie raziło. A sam film, jak to romansidło, przyjemne i lekkie ;)

ocenił(a) film na 7
sitta

Też się obawiałam tego dubbingu, ale faktycznie okazał się strawny,a po paru minutach już o nim zapomniałam i dałam się ponieść opowieści ;)

sitta

fakt dubbing może trochę przeszkadzać, ale z drugiej strony wiele osób narzeka na napisy bo są małe i nie widać na tle filmu, a film bardzo fajny, ciepły idealny w te nasze ponure dni

ocenił(a) film na 7
sitta

Dubbing mógłby być dużo gorszy, mi nie przeszkadzał tak bardzo.

sitta

Ten dubbing i tak nie był już taki zły, chociaż napisy byłyby lepsze. Ale i tak było ok

sitta

byłam zaskoczona dubbingiem i na początku nie bardzo mi się podobał, ale z czasem jak się w kręciłam w film już mi nie przeszkadzał, było spoko

sitta

to nie jest dubbing tak do końca, aktorzy grali chyba po czesku więc w swoim kraju mówią w polskim i to swoim głosem, przecież Żebrowski ma słój głos, osobiście ten fakt mi nie przeszkadzał, chyba lepiej się go oglądało w taki sposób niż z napisami

sitta

też myślałm, że to kolejna komedia romantyczna, która raczej rozczaruje a nie rośmieszy, ale tym razem było zupełnie inaczej, fajna i z humorem, podobał mi się klimat filmu, obsada udana :)

sitta

Też byłam miło zaskoczona, udany relaks ;) Tylko tego Deląga było mi jakoś mało... ;)

ocenił(a) film na 8
sitta

o nie jestem sama :) okazało się, ze film to fajna, ciepła i z humorem komedia, Wandzia i Edzio wymiatają

sitta

można się przy nim zrelaksować i pośmiać , idealny po ciężkim tygodniu w robocie

matyldkaw

Kto chodzi na cos takiego do kina. Odpowiedz jest prosta...ludzie ktorzy nie czytaja ksiazek...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones