PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865047}

Wszystko dla Jacksona

Anything for Jackson
5,8 2 569
ocen
5,8 10 1 2569
Wszystko dla Jacksona
powrót do forum filmu Wszystko dla Jacksona

Końcówka

ocenił(a) film na 5

Film średniak. A z tym zakończeniem, to nie czaję. Chodzi o to, że się wydostali poza dom, czy co?

ocenił(a) film na 6
tuuupac

też nie rozumiem końcówki, ale film niezły

tuuupac

Ten rudy chciał ożywić tego demona z księgi (nie pamiętam jak się nazywał) i na końcu widzimy, że wychodzi z ciała dziadka. Ten motyw przypomina mi niedawno obejrzany film tego typu gatunku - The Cleansing Hour. Natomiast na końcu nie jestem pewny co się stało, czy ta przetrzymywana kobieta będąc w aucie, miała jeszcze ten brzuszek? Czy dziecka już nie było?

ocenił(a) film na 5
Taio

Miała brzuch. Mnie się wydaje że jakaś zła dusza mogła wejść w dziecko. Było wspominane że nie można przywołać duszy jakiej się chce. Dziadkowie myśleli że dusza ich wnuka przyjdzie i wejdzie w to nienarodzone dziecko ale równie dobrze to mogła być każda inna dusza z czyscca gdzie przebywaly i nie wiadomo czyja dusza jest teraz w dziecku tej kobiety.

ocenił(a) film na 6
maria_88_3

W brzuchu tkwi kawalek szklanki, ktora ta kobieta wczesniej stlukla. Mysle, ze dziecko w jej brzuchu nie zyje. Nie wcielil sie w niego Jackson, ktorego dusze widzimy wczesnijej przez gorne okno domu. Mysle, ze rudy satanista chcial przede wszystkim ozywic demona, a nie sprowadzic wnuka dla dziadkow. Oszukal ich i przywolal z sukcesem, tego ktoremu sluzyl, choc przyplacil to ostatecznie swoim zyciem.

ocenił(a) film na 7
reginka1

Gdzie widzialaś ten kawałek szklanki ?

ocenił(a) film na 6
tuuupac

W brzuchu tkwi kawalek szklanki, ktora ta kobieta wczesniej stlukla. Mysle, ze dziecko w jej brzuchu nie zyje. Nie wcielil sie w niego Jackson, ktorego dusze widzimy wczesnijej przez gorne okno domu. Mysle, ze rudy satanista chcial przede wszystkim ozywic demona, a nie sprowadzic wnuka dla dziadkow. Oszukal ich i przywolal z sukcesem, tego ktoremu sluzyl, choc przyplacil to ostatecznie swoim zyciem.

ocenił(a) film na 7
tuuupac

Ekspertem nie jestem ale zostały otwarte wrota i zło które zostalo przywołane podąży za nią. Pozostaje pytanie co przywołał rudy....Ona i jej dziecko były w centrum rytuału. Dom nie bedzie raczej nawiedzony :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones