PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119391}
8,1 16 134
oceny
8,1 10 1 16134
8,1 20
ocen krytyków
Wszystko może się przytrafić
powrót do forum filmu Wszystko może się przytrafić

mądrze żyć

ocenił(a) film na 10

Najbardziej wzruszający film krótkometrażowy jaki kiedykolwiek widziałam. Ogromne ukłony dla
reżysera i samego pomysłu. To zadziwiające jak bystry i inteligentny jest główny bohater - 6 letni
chłopiec, syn Łozińskiego. "Wywiady" jakie przeprowadza, ze starszymi ludźmi mi osobiście dały
wiele do myślenia. Rok 1995 to rok, w którym przyszłam na świat. Po obejrzeniu stwierdzam, że to
była zupełnie inna epoka od tej, w której teraz przyszło mi żyć. Człowiek dorasta ale pewne
fragmenty z dzieciństwa nadal tkwią w naszych sercach. Takie filmy powstają po to, by uświadomić
nam co jest w życiu najważniejsze. Tylko głupcy nie zrozumieją.

fragolaak

Dokładnie tylko szkoda że na co dzień człowiek zapomina to co w życiu ważne Dopiero po obejrzeniu tego dokumentu przychodzi refleksja że życie to chwila ja oglądałem go 2 razy i za każdym razem łezka w oku się kręci,Głównych bohaterów już z nami napewno nie ma chodzi mi o dziadków siedzących na ławeczkach pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones