PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30535}

Wszystko o Adamie

About Adam
6,0 5 632
oceny
6,0 10 1 5632
Wszystko o Adamie
powrót do forum filmu Wszystko o Adamie

to naprawde swietny film, trzeba go poprostu zrozumiec, Adam chcial tylko uszczesliwic wszystkie siostry bo kazda z nich cos od niego oczekiwala, a poztaym aktor jest boski:)

mon345

zrozumiec?? to ze ktos czego od ciebie oczekuje oznacza ze masz kłamac i sie szmacic BO KOMUS TAK PASUJE?
lecz sie :/

użytkownik usunięty
mon345

Hola, hola. Parę osób, które widziały ten film zawsze próbowały patrzeć na niego oceniając poszczególne "związki" głównego bohatera lub jego samego. Dla mnie ciekawe w tym filmie jest opisanie rodzinki. Wszak wszystkie "zdobycze" Adam to było rodzeństwo. Jak to się stało, że nikt nie dowiedział się całej prawdy bądź jej nie ujawnił? Ano egoizm. W takiej rodzince mówi się dużo, ale nie rozmawia wcale. Każdy ma swój świat - najważniejszy. Taka rodzinka Dulskich z Wysp...

mon345

Zgadzam się !! Film jest świetny, aktor niesamowicie charyzmatyczny, tajemniczy i czarujący. Myślę że one wszystkie godziły sie na taka sytuacje, no może poza Lucy, ale fragment z bratem mnie rozbroił :D

gem_aga

Prawda, film jest genialny!! Świetny pomysł, jeszcze lepsze przedstawienie :D A ten Adam... cwaniak i tyle ;P

Scena z bratem rządzi xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones