PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=366721}

Wszystko w porządku

The Kids Are All Right
6,6 37 535
ocen
6,6 10 1 37535
6,3 16
ocen krytyków
Wszystko w porządku
powrót do forum filmu Wszystko w porządku

Takie filmy są szkodliwe pod każdym względem. "Wszystko w porządku", to nic innego, jak
homoseksualna propaganda, która ma na celu mieszanie ludziom w głowach. Jak to z
propagandą bywa, łatwo trafia do lemingów, którzy ślepo wierzą w to, co mówią w telewizji.
Czytam, że ten szajs nie dostał nawet nominacji do Oscara - chociaż tyle dobrego. Źle, że
ten film w ogóle powstał. A dla wszystkich ateistów, homosi, tolerancyjnych buraków, którzy
plują jadem w komentarzach mam cenną poradę: wynoście się z tego pięknego kraju, ktory
brudzicie swoim stękaniem i doszukiwaniem się nietolerancji nawet w rolce papieru
toaletowego. Jest tyle miejsc, gdzie byłoby wam dobrze, jak np. Holandia, ogarnięty wojną
Irak - po co więc siedzicie tutaj?!

springerok

Dobra, mam problemy z czytaniem: film jednak był nominowany. Cóż, jest to smutne - ale zachód już i tak jest przegrany. Mam tylko nadzieję, że ta zaraza nie zadomowi się w Polsce. Chociaż, akurat tutaj zawsze się znajdzie ktoś taki, kto każdemu piewcy tolerancji powybija ząbki - całe szczęście.

springerok

Dałeś 1/10 bo film niezgodny z twoimi poglądami? Gratuluję zważając że jesteśmy na portalu filmowym.

neo_angin

Dałem 1/10, bo film był słaby pod każdym względem i gdyby nie okoliczności, które projekcji towarzyszyły to bym dodał, że straciłem tylko czas. To, że ten badziew niesie ze sobą chore treści, to już inna sprawa.

ocenił(a) film na 5
neo_angin

takie osoby niestety zakładają konta nie po to by cieszyć się sztuką filmową, tylko po to żeby wciskać innym swoje, jak zapewne uważają, całkowicie słuszne poglądy. zjawisko zakompleksionych typków szczekających głównie w internecie to tzw trolling. jedyny znany mi skuteczny sposób walki z tym to ignorowanie. nie karmić trolla - pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones