PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=366721}

Wszystko w porządku

The Kids Are All Right
6,6 37 528
ocen
6,6 10 1 37528
6,3 16
ocen krytyków
Wszystko w porządku
powrót do forum filmu Wszystko w porządku

Do obejrzenia przy niedzielnym obiadku czy podobnej atmosferze.
Nie jest śmieszny ani przejmujący. Jego głównym celem jest pokazanie, że rodziny homoseksualne potrafią funkcjonować jak te heteroseksualne. Ale to dość oczywiste, dlatego generalnie film nudnawy, takie 6/10.

ocenił(a) film na 6
V_Arachne

Przy niedzielnym obiadku niekoniecznie, bo byłoby mi niedobrze. Ja tam wole wieczorem w łóżku, ale kto co lubi :) Od siebie dorzucam ładną szósteczkę :)

ocenił(a) film na 7
V_Arachne

Nie jestem tak do końca pewny czy to, że rodziny homoseksualne potrafią funkcjonować jak te heteroseksualne, jest tak całkiem oczywiste, szczególnie na naszym - polskim podwórku...

kotek38

Polska jest zacofana 5 tys za Murzynami tylko w USA jest kraj rozwinięty i dostęp do aborcji, eutanazji,im vitro,adopcji dzieci przez homo a my przy rządach kaczki będziemy się cofać i cofać do tyłu ...

ocenił(a) film na 7
Weronka90

A może nie będzie tak źle i będziemy cofać się do przodu? Kto wie;-) A poważniej: żeby obiektywniej ocenić czy Polska jest zacofana, byłoby dobrze dłużej pomieszkać z dala od niej. Najlepiej w kraju, który, patrząc z Polski, wydaje się idealny. Wnioski mogą zaskoczyć.

kotek38

Niby miał być nowy rząd a nasz prezydent powołał PiS jak zwykle marionetka tańczy jak mu zagrają a po 2 tygodniach nie zdobędą większości senatu i dostaną takie odprawy jakich ludzie w ciągu roku nie zarabiają i znów naszym kosztem :0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones