PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=366721}

Wszystko w porządku

The Kids Are All Right
6,6 37 535
ocen
6,6 10 1 37535
6,4 17
ocen krytyków
Wszystko w porządku
powrót do forum filmu Wszystko w porządku

Ciekawy i niepopularny szczególnie u nas temat.
Dałbym więcej, jeśli nie byłoby sytuacji, że mówię teksty a na ekranie jakby je powtarzali :)

pomysł w miarę, ale momentami scenariusz jakby go licealista pisał.

no i Anette Bening nie musiała się wielu tekstów uczyć, bo powtarzała to co w American Beauty :) hej, Mister!

gegop

W pełni się zgadzam, przedstawienie rodziny lesbijskiej jako w miarę działającą normalnie to niepopularny temat w naszym kraju (dla niektórych to gorsze niż zoofilia), niestety scenariusz nie powala, to samo z aktorami. Naciągane 7 za temat i całą resztę, ale na Oskara z pewnością nie zasługuje.

exe13

Tak właśnie mniej więcej rozumowałem przy ocenie.
Choć przeglądając jakie nagrody zebrał ten film, to moje zdziwienie urosło, bo bym się właśnie jakiegoś dziwnego oskara spodziewał, niż np. niedźwiedzia...

gegop

uważam że bardzo dobrze że tego typu tematy są w Polsce jeszcze nie popularne i oby były jak najdłużej.

aandiee

fobia?

ocenił(a) film na 5
gegop

gdyby film był o parze heteroseksualnej, nie byłby w ogóle zauważony. jedyne co go odróżniało od całej reszty podobnej szmiry, to lesbijski związek, nic więcej. o reszcie zostało zrobionych już miliony filmów i żaden nic nie wnosił. ten zresztą też niczego nowego nie wniósł. równie dobrze mógłby w ogóle nie powstać i świat by się nie załamał. nuda i do tego na siłę.

ocenił(a) film na 7
gegop

A mnie się podobało właśnie to, że ten film był taki.. normalny. Bez sztucznego dramatyzmu i wydumanych problemów. I Moore genialna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones