PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853675}

Wszystko wszędzie naraz

Everything Everywhere All at Once
6,9 72 167
ocen
6,9 10 1 72167
7,0 56
ocen krytyków
Wszystko wszędzie naraz
powrót do forum filmu Wszystko wszędzie naraz

Papka scen stworzonych z myślą o tym, że zostaną memem i filozofii rodem z książek Paulo Coelho. Film zrobiony zgodnie z zasadą "Szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!".

ocenił(a) film na 3
1992kamil

W pełni się zgadzam, ten film może być "genialny" tylko dla pokolenia TikToka.

ocenił(a) film na 9
daimona_2

Nie jestem z pokolenia TikToka (ba, nie mam nawet konta), a uważam, że film jest genialny - cyk, teza obalona.

ocenił(a) film na 9
daimona_2

Widać czego z niego nie wyniosłeś

1992kamil

a ja myślałem, że głupi i głupszy to poziom, który ciężko przebić.

Jedyne co wartościowego w tym filmie to "efekt motyla" czyli bełkot z drugiego końca świata wpływa na bełkot wokół nas...

ale rezultat to naprawdę totalny bełkot za jakim konią wszelkie czerwone niucho służby oceniające innych po 5 sekundowych migawkach.

ocenił(a) film na 10
1992kamil

Dla mnie super .Popłakałem się ze śmiechu .Pastisz tych wszystkich filmów Marvela w stylu Monty Python.Mega śmieszne

ocenił(a) film na 6
1992kamil

w sumie film dobry dla typowych kulek wzajemnej adoracji gdzie czuja więcej

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
1992kamil

Jest taki film który ma dwie wersje, Amerykańską i Europejską, ten film uważany jest za jeden z najgorszych w historii, jego tytuł to Movie 43. Jedyne różnice miedzy tym filmem a Wszystko wszędzie naraz to:
W Movie 43 czasem żarty wychodzą choć są kontrowersyjne.
W Movie 43 nie ma głębi nawet tak płytkiej jak w tym "oscarowym arcydziele".
Movie 43 nie jest wychwalane jako arcydzieło.
Za to podobieństw jest ogrom:
fabuła co pędzi i jednocześnie nie ma zbytnio sensu już nie mówiąc o idiotycznym montażu.
No i obie produkcje są nagradzane, tylko że Movie 43 zbierał maliny.
Jeśli ktoś ocenia wysoko to oscarowe coś i uważa się za oświeconego to niech obejrzy lub przypomni sobie Movie 43, po czym przemyśli jeszcze raz swoją ocenę. Te dwa twory są niepokojąco do siebie podobne, a są skrajnie różnie oceniane przez branżę.

ocenił(a) film na 9
1992kamil

Film pokazuje poszukiwanie sensu we wszechświecie, w którym nasza planeta i cała ludzkość jest pyłkiem i nic nie znaczy. To jest fakt, z którym mierzymy się współcześnie. Pozwala to popatrzeć z dystansu na nasze życie i to na co marnujemy swoje 5 minut istnienia. Absurd wojen i waśni z innymi ludźmi. Absurd bezsensownych zasad w których klatkach tkwimy, a które sami sobie wymyśliliśmy i możemy je zmienić. Film jest absurdalny, tak samo jak to jakimi absurdami żyjemy na co dzień.

Pokazuje, że ewolucja mogła pójść różnymi ścieżkami i na innych planetach życie może wyglądać całkiem inaczej niż nasze wyobrażenia.

Pokazuje jak nasze decyzje i wybory wpływają na nasze życie.

Pokazuje, że siła to nie tylko walka o swoje pazurami, ale też bycie dobrym, miłym i dążenie do porozumienia i pokoju.

Niektórym może być ciężko znaleźć sens w takim świecie. Spójrzmy na rosnącą liczbę samobójstw. Ten film pokazuje ten sens i walkę o bliskich.

Może te rzeczy są dla Ciebie oczywiste, ale skoro tak to czemu ludzie mają taki problem z dostrzeganiem tego na co dzień?

1992kamil

Masz racje, tak głupiego filmu w życiu nie oglądałem.

ocenił(a) film na 3
DKnoto

Zgadzam się. Wyszedłem po 50 minutach. Nastawiałem się na analizę życia głównej bohaterki na kilka różnych sposobów, z ewentualnymi różnymi fantastycznymi dodatkami. Dostałem same dodatki, podane w kompletnym chaosie, bez ładu składu.

ocenił(a) film na 1
1992kamil

Tak, do opisu tego szajsu potrzeba dystansu i humoru Króla Juliana. :)

1992kamil

Ja widzę sens

ocenił(a) film na 3
1992kamil

Film jest o lesbijkach - nic nie załapaliście. Dlatego takie zachwyty nad nim. Musi się wam podobać homofobiczne, ultrakatolickie pisiory.
A dokładnie o tym, że lesbijki są nieszczęśliwe w swoim lesbijstwie, są nienormalne i dlatego są lesbijkami, i są niebezpieczne bo są lesbijkami.

ocenił(a) film na 2
1992kamil

Zgadzam się!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones