PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32235}
5,9 13 942
oceny
5,9 10 1 13942
4,7 3
oceny krytyków
Wtorek
powrót do forum filmu Wtorek

Sens kontynuacji

użytkownik usunięty

Film jest fatalny, poziom Gulczas a jak myślisz. Pan Adamek powinien się wstydzić. Nie będę powtarzał argumentów na nie bo już w kilku tematach niżej zostało to wszystko konkretnie wymienione. Mi po prostu żal sentymentu do Poniedziałku, gdyż przypomina mi to sytuację jakby z 7 Mili zrobić sequel - Ranczo Wilkowyje. Coś w tym stylu. I jeszcze te pseudogłębokie kwestie wypowiadane przez Pilcha kreującego się na konesera kobiet. Żenada na całej linii, szkoda mi tylko aktorów którzy dali się w to wkręcić. Swoje zarobili ale zagrali w niewypale obliczonym na łatwą kasę więc chwały im to nie przynosi. Jedyny plus to wdzięki Małgorzaty Kożuchowskiej, której nie znałem od tej strony. Fanom Poniedziałku w każdym razie nie polecam, żeby nie psuć sobie nastroju.

użytkownik usunięty

Pozwolę sobie jeszcze strawestować recenzentkę.
"Wtorek" stanowi niekonsekwentne i nielogiczne rozwinięcie formuły wypracowanej w "Poniedziałku". I niestety wyczuwa się, że wszystko było w nim wymuszone, czy naciągane, co jest typowe dla sequeli. Film jak na komedię przystało jest mało zabawny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones