PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37176}

Wtyczka

The Infiltrator
6,0 99
ocen
6,0 10 1 99
Wtyczka
powrót do forum filmu Wtyczka

bardziej szokujący, ciekawszy a nawet brutalniejszy ale myślę że lepiej obrazujący społeczność neonazistów

tomekszy

Mało znany, a niezły.

ocenił(a) film na 7
tomekszy

American History X to jest porażka

tomekszy

Szokujące było dla mnie, to gdy chyba w 2 lub 3 klasie ogólniaka na kilka dni odkodowali nam HBO i po raz pierwszy oblukałem ten film, reklamowany jako walka z naziolami w tle ;) No i był tam grubasek z muszkieterów, więc oblukałem, super moment gdy pił z kielicha, z którego pił kiedyś ADOLF i potem w klopie mył chyba z 5 minut swoje usta :)

Jak na tamte czasy dobry film!

ocenił(a) film na 4
tomekszy

O neonazistach to nie wiem. Ale dość dobrze pokazuje niewyczerpane pokłady naiwności i myślenia krótkoterminowego wśród dziennikarzy i różnego pokroju "śledczych".

Niestety całość jest dość tandetnie zrobiona i w szczególności aktorstwo jest bardzo słabe, na poziomie kółka teatralnego. Nie wiem, czy to wina aktorów czy pracy ekipy na chybcika i z bardzo ograniczonym budżetem.

ocenił(a) film na 1
tomekszy

Ten film jedyne co pokazuje to fantasmagorie dziennikarzy szukających taniej sensacji. Takie filmy to doskonała instrukcja obsługi wszelkiej maści sadystów, dewiantów i psychopatów którzy po obejrzeniu już wiedzą jak nazwać swoje dewiacje. Doskonałe politycznie poprawne kino pokazujące białych ludzi jako troglodytów masturbujących się na widok gwałtów. Po prostu super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones