PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11360}

Wujaszek Buck

Uncle Buck
6,8 8 835
ocen
6,8 10 1 8835
5,8 9
ocen krytyków
Wujaszek Buck
powrót do forum filmu Wujaszek Buck

7/10

ocenił(a) film na 7

Dawno, dawno temu, gdy ludzie jeszcze czekali na film o 20:00, stacja RTL7 miała taki zwyczaj, że wieczorny seans z niedzieli powtarzała w poniedziałek ok. 10:30. Byłam wtedy w ósmej klasie i pamiętam, że specjalnie nie szłam do szkoły, żeby obejrzeć m.in. powtórkę "Uncle Buck".
Dałam 7/10, bo ten film to nie tylko postacie, akcja i humor, ale też tamten deszczowy poranek, wagary i zajadanie frytek przed telewizorem. I moje najlepsze lata.

ocenił(a) film na 10
spinster

swietnie to ujełas....duzy plus dla Ciebie,pamietam tamte czasy gdy czekałem cały tydzien na jakis film....poznawałem inny swiat :)

ocenił(a) film na 7
otrado82

...pamiętam ten deszczowy poniedziałkowy poranek, szary, zimny, krople deszczu dzwoniły o parapet, a jednak ten dzień był magiczny, bo umiejscowiony w innym świcie, bezpiecznym, beztroskim i ciepłym. To też były moje najlepsze lata. Przeczytałem Twój post pierwszy raz jakiś rok temu, i od tego czasu często wspominam jego treść i wtedy uśmiecham się ... To musi strasznie śmiesznie. Pozdrawiam bardzo gorąco "Nieznajomą z mego dawnego świata"

ocenił(a) film na 6
spinster

Ja dałem 6.
Film obejrzałem wczoraj, wiec potraktowałem go bez sentymentów, ale doskonale znam uczucia o których piszesz.
Jako przykład podam Dempsey i Makepeace.
Serial dostał 8 i chyba tą jedna właśnie przez mgliste wspomnienia filmu.
Dowiem się jak obejrzę ponownie: )
Pozdrawiam.

spinster

Trochę późno trafiłem na tego posta ale czytając go przeczytałem swoje własne słowa i ah cóż to były za piękne czasy RTL 7 w tamtych czasach puszczal mnóstwo filmów które na innych kanałach nigdy nie były emitowane (spełniał moje marzenia bo dziś wszystko jest dostępne na internecie czy na płytach a wtedy całymi tygodniami się czekało na dobry film ) ... a wujaszek Buck pamiętam go jeszcze z tvp 1 chyba w 1994 roku go pierwszy raz widziałem;-) serce mieknie szkoda John Candy

ocenił(a) film na 6
spinster

Aż odnalazłem ten dzień: https://staratelewizja.fandom.com/pl/wiki/26_Listopada_1998 Musisz mieć świetną pamięć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones