PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587175}
7,0 202 788
ocen
7,0 10 1 202788
5,1 15
ocen krytyków
Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Wyścig z czasem

Scenarzyście brakło sporo punktów IQ, logiki i polotu, aktorstwo poniżej krytyki. Film irytował mnie od pierwszych sekund, ale nie wiedziałam dlaczego i to mnie zaintrygowało - dałam mu szansę i straciłam półtorej godziny z życiorysu. Żałuję, że nie posłuchałam intuicji.

ocenił(a) film na 4
benara

Zgadzam się z przedmówcą. Świetny pomysł, realizacja bardzo słaba, masa błędów w dodatku gra aktorska osoby która była odtwórcą Sylwii bardzo słaba. Reasumując dostaliśmy bardzo drętwy film z pseudofilozoficznymi dialogami (w wykonaniu aktorów czasem brzmiało to wręcz komicznie). Szkoda mogło naprawdę coś ciekawego z tego być.

ocenił(a) film na 9
benara

Och straszne, że straciłaś półtorej godziny z życiorysu, musisz doładować czas :-)

ocenił(a) film na 10
benara

Straciłam półtora godziny z życioru - a co mi tam, stracę następne 15 minut na sklecenie dwóch nieskładnych zdań nie wnoszących nic do tematu :-)

ocenił(a) film na 2
Inmate

Wyraziłam swoją opinię - nie musisz się z nią zgadzać. A zdania nie są nieskładne. I sugestia, że kleciłam je 15 minut, jest obraźliwa. Jeśli o to Ci właśnie chodziło, czuję się dotknięta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones