PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587175}
7,0 202 788
ocen
7,0 10 1 202788
5,1 15
ocen krytyków
Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Wyścig z czasem

Samochody elektryczne ale brzmiące jak rasowe pięciolitrowe,ryczące hamerykańskie motory benzynowe(może w przyszłości będą reprodukować modele z lat 60-70 z silnikami elektrycznymi i ze specjalnymi głośnikami na zewnątrz emitującymi dźwięk benzynowego V8
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Poza tym pomysł może i ok ale rażące luki w scenariuszu i nie trzymające się kupy sytuacje(Justinek oddaje 10000000000000 minut/godzin/lat(niewiem)a sam zostawia sobie i partnerce niespełna po godzince życia...)WTF?Scena z ochroniarzami jak wyskakuje za nimi jest kompletną bzdurą a wypadek cabrio jest tak dziwnie zrobiony,że aż razi w oczy....
Osobiście uważam ,ze film ten ma tak wysoką ocenę zawdzięcza w większości fankom Justina-nic sensowniej tego nie tłumaczy.
Pozdro

ocenił(a) film na 4
NastyMosquito

podobnie ocenilam, bo film nie ma emocji , ciśnienia
ale samochody są przepiękne!+ najwiekszy bajer tego filmu czarny mat i chrom i ksztalty lekko retro
wypadek nie do przezycia , fakt
a Justin nie zostawił im godzin, bo nie mail na to czasu+ a jako idealiscie, ważniejsze dla niego bylo dac czas innym, za chwile strażnik by mu go calkiem odebral

ocenił(a) film na 8
NastyMosquito

Jeśli chodzi o samochody elektryczne, to kiedyś widziałem w tv projekt samochodu elektrycznego który posiada/miał posiadać głośnik imitujący dźwięk normalnego silnika (chyba BMW). Nie wiem czy jest produkowany czy dopiero będzie, ale to już żadna nowość.
Bohater oddał czas biednym bo sam chyba wolał żyć "z dnia na dzień", przynajmniej tak mi się wydaję.
Z wypadkiem cabrio zgadzam się, straszna amatorszczyzna.
Generalnie film 6/7, ale daję 8, bo przyjemnie się oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones