PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587175}
7,0 202 966
ocen
7,0 10 1 202966
5,2 16
ocen krytyków
Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Wyścig z czasem

Ktoś tu chciał być oryginalny ale do pewnych tematów trzeba dorosnąć.
Świat przedstawiony w trailerze zupełnie nie pasuje do fabuły. Nieśmiertelność? jak najbardziej. Czas życia jako waluta? ok ale w np orwellowskim świecie gdzieś np głęboko pod ziemią w supernowoczesnym, chorym, utopijnym i sterylnym społeczeństwie. Czas życia jako waluta w Świecie przedstawionym w trailerze to nonsens. Społeczenstwo nigdyby nie dopusciło do tego rodzaju systemu. Szybko doszłoby do buntu, społecznych niezadowoleń i próby wymuszenia nieśmiertelności dla biedniejszych. Autorowi filmu polecam postudiowanie socjologii.

A ty to co jestes aby mowoc komus co ma robic albo co krecic? Rezyser? Socjolog? Totalnie bez sensu spiewka 13 latka. Idz pograj w tetris pajacu albo obejrzyj kubusia puchatka.. Odezwal sie znawca ze wsi..

Cris7

Za to twoja wypowiedź jest na poziomie ,dojrzała (na pewno ;p ) i inteligentna . Wyzywać kogoś od pajaców i gówniarzy tylko dlatego ,że wyraził swoje zdanie ....to jest dopiero dziecinada .

Filmu nie widziałem ,ale też mnie zastanawia niby w jaki sposób ludzie byliby nieśmiertelni( żyli wiecznie) .

ocenił(a) film na 8
Cris7

A może pomyślcie ludzie,że w tym filmie to ukryty przekaz.A co do (społeczeństwo się nie zgodzi)to nie jestem tego taki pewien.Dobra manipulacja dziś i ludzie sie na wszystko zgodzą.

ocenił(a) film na 5

Jakbyś nie zakumał, to ten film właśnie opisuje taką rewolucję. Poza tym system nie musi być sprawiedliwy jeżeli jest skuteczny - spójrz na kapitalizm.

dardevon

serio, ale wiesz że to jest film? i to do tego SF, doszukiac sie sensu w filmach ... buahahahahahahah i miec pretensje o brak spojnosci i logiki, przyczep sie jeszcze do Krola lwa, przeciez zwierzeta nie mówią, ha a co dopiero spiewac. BEZSENSU

potente

haha twoja odpowiedź mnie dobiła ( pozytywnie) w królu lwie doczepiłbym bym się do słów Hakunamatata ponieważ nic nie wnosi do tgo filmu, a może też naruszyć na psychice pana Szach_Mat. A pomysł na film jest według mnie rewelacyjny :D

dawidek199511

dawidku, wystarczyłoby poszukać:
hakuna matata znaczy "nie mart się" i pochodzi z języka suahili

Czy dalej nic nie wnosi do filmu ??

ocenił(a) film na 9

Heh wystawiasz ocene filmu po obejrzeniu trailera? Podzielam opinie użytkownika potente na temat tego co napisales. Brawa za szukanie logiki w filmie SF. Doszłoby do buntu? Realna waluta w zyciu sa pieniadze dlatego tez pytanie dlaczego w realnym zyciu nie dochodzi do globalnej rebelii o jakiej wypisujesz. Jedni maja wiecej inni mniej. W realnym swiecie ten kto ma sporo siana moze zafundowac sobie przeszczep serca a ci ktorzy nie maja umieraja wiec filmowa przenosnia jak najbardziej na miejscu. W Twoim wypadku musialbys uzbierac na przeszczep mozgu w zwiazku z czym gratuluje i powodzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones