PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587175}
7,0 202 794
oceny
7,0 10 1 202794
5,1 15
ocen krytyków
Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Wyścig z czasem

Ciekawe kino

ocenił(a) film na 7

Genialny pomysł na scenariusz, dużo uznania do twórców. Film ogląda się go jednym tchem, koniecznie trzeba go zobaczyć! W tym filmie zawarta jest świetna fabuła, wątek miłosny ,akcja, dobrzy aktorzy. Polecam to wszystkim którzy lubią kino sci-fi. Dla mnie zakończenie jest najsłabsze z tego filmu

3Grosze

Mnie na początku nie przekonał ale postanowiłam obejrzeć i jak się okazało dobrze zrobiłam! Bardzo fajny film, ciekawy i racja... ci co lubią s-f dobrze trafili i powinni zobaczyć :) A zakończenie było w miarę dobre ale gdyby dziewczyna nie dobiegła i zginęła to by było ciekawsze... tak to trochę sztucznie zrobili że udało jej się :)

ocenił(a) film na 5
margolcia24

Ci, którzy lubią sci-fi niech sobie obejrzą Iron Mana czy coś takiego, a nie taki gniot ;)

brudna91

Iron Man też bardzo dobry film ale Wyścig z Czasem to nie żaden gniot :) Z resztą kto co lubi ;)

ocenił(a) film na 5
margolcia24

Myślę, że scenarzyście on nie wyszedł. Wiele błędów, pomimo genialnego pomysłu dotyczącego czasu

brudna91

Racja, pomysł był genialny ale że film nie wyszedł? Wyszedł może nie na 100% ale przy paru zmianach byłby hitem

użytkownik usunięty
3Grosze

Sam pomysł może i ciekawy, ale scenariusz jest pozbawiony sensu i to nie tylko w szczegółach ale i w całokształcie. Czym dalej tym gorzej. Może ktoś kiedyś nakręci dobry film wykorzystując ten "czasowy" pomysł, ale "In Time" to niestety gniot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones