PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587175}
7,0 202 624
oceny
7,0 10 1 202624
5,1 15
ocen krytyków
Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Wyścig z czasem

Głównie przez mało przekonujących bohaterów. Dlatego szkoda trochę zmarnowanego potencjału. Główny bohater to jakiś superhero. Wszechstronny i najlepszy we wszystkim co robi. Począwszy od gry w karty, przez ucieczki przed policją, na siłowaniu się na rękę kończąc. A po drodze obrabiając banki itp. Naprawdę? Robotnik z fabryki nagle staje się takim superagentem? No chyba, że był nim od początku a scenariusz po prostu pominął ten nieistotny szczegół.
No a taki agent nie może oczywiście obejść się bez pięknej kobiety u swojego boku. Dlatego też pani Sylvia, po tym jak zostaje przez niego porwana, przyłącza się do krucjaty przeciw systemowi, dzięki któremu wiodła życie księżniczki z bajki.
No i tak jeszcze można by wymienić pewnie kilka innych bezbarwnych charakterów.
Jedyna dobrze zagrana rola to strażnik Raymond. Zawzięty z widocznym kręgosłupem moralnym. Do samego końca walczy w to co wierzy i jest gotów za to zginąć. Już od samego początku wiadomo, że będzie z nim ciężka przeprawa. Rola zagrana tak, że nie sposób go polubić, ale można podziwiać.
Ale jednostka nie uratuje całości. A szkoda.

Arnoldo

Zgadzam sie. Był potencjał ale scenariusz, gra i brak klimatu położyly film. Film zdecydowanie dla nastolatek bądź fanów Justina

ocenił(a) film na 6
Arnoldo

dokładnie, moim zdaniem film do momentu, w którym Will trafia do posiadłości Sylvii rozwija się naprawdę dynamicznie i ciekawie, mamy okazję utożsamić się z bohaterem i przynajmniej ja szczerze mu kibicowałam. spodziewałam się, że po otrzymaniu tylu lat od nieznajomego wykorzysta to w 100%, tymczasem zostało to rozegrane w zasadzie nijak. odnosiłam wrażenie, że film sam do końca nie wie, w którym pójść kierunku, przez to pewne wątki były niedopracowane, niewykorzystane tak dobrze, jak mogły być.
bardzo się rozczarowałam, gdyż pomysł wydał mi się kapitalny, lecz wykonanie pozostawia naprawdę sporo do życzenia. wielka szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones