PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587175}
7,0 202 972
oceny
7,0 10 1 202972
5,2 16
ocen krytyków
Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Wyścig z czasem

Zastanawia mnie jednak pewna rzecz. oni czas mieli na ręku i każdy kto chciał mógł go im skubnąć, podczas snu lub po prostu ukraść. I tutaj tego nie rozumiem. Skoro akcja dzieje się w tak zaawansowanych czasach, to powinni mieć jakieś zabezpieczenia przed kradzieżą czasu, hasło lub cokolwiek innego. Pomyślcie trochę ludzie, to tak jakby chodzić z kartą do bankomatu w kieszeni, na której nie ma żadnych zabezpieczeń. Kradniesz, wkładasz i wypłacasz pieniądze. Totalna głupota.

forek23

Przecież to było stworzone z powodu przeludnienia. Czyli zabezpieczenia były na pewno nie po myśli władzy.

ocenił(a) film na 5
forek23

Też o tym myślałam i może dlatego bogaci mieli ochronę. Z drugiej strony ochrona mogła wyzerować czas u pracodawcy itd Mnie troszkę zdziwiło zbieranie czasu przez małą dziewczynkę, skoro czas włącza się dopiero jak skończysz 25 lat.

ocenił(a) film na 5
gabi_2

a i kolega głównego bohatera, któremu oddał 10 lat, wyglądał na 35-40 l., a przecież wiek zatrzymywał się na 25 ...

ocenił(a) film na 7
karczewk

Ciekawy film ,zawsze to coś innego.

ocenił(a) film na 5
marta_2222

w sumie masz rację, ale reżeserka kulała ...

ocenił(a) film na 7
gabi_2

Czas był jednocześnie środkiem płatniczym: mała zbierała tak naprawdę pieniądze.

ocenił(a) film na 6
forek23

Zgadzam się z zarzutem o zbytniej łatwości zabierania innym czasu. Podobnie się ma z zabezpieczeniem bogatych - generalnie, każdy (biedny czy bogaty) biegał z takim samym "sprzętem" o identycznych parametrach i identycznym braku zabezpieczeń :) Albo te ich banki z ogromną ilością czasu w skarbcach, które może zdobyć ekipa złożona z chudego facecika i panny w szpilkach :)

Także film kompletnie nierealistyczny, zbudowany na umownej konwencji, która nie jest możliwa w realnym świecie. Ale mimo to, dobrze się go ogląda, do tego duży plus za główny pomysł czasu jako waluty - w sumie jestem na TAK :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones