PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587175}
7,0 202 794
oceny
7,0 10 1 202794
5,1 15
ocen krytyków
Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Wyścig z czasem

Film dobrze sie oglada. Przypomina troche Gattage. Jedn mnie dziwi. U nas w kraju aktor po
wielloletnich studiach tak nie zagra ja Timberleke w swoim debiucie. Podobnie rezyseria czy
scenopisarstwo. Nedza. A w usa jak widac potrafia opowiedziec ciekawa historie i tak ja
sfilmowac ze chce sie zobaczyc raz jeszcze.

ocenił(a) film na 8
pisul

Dokładnie :) całkowicie się z Tobą zgadzam :)

pisul

Pisul, sporo w tym prawdy... ale co do Timberleke'a chyba nieco się mylisz. On nie do końca jest tylko muzykiem, jeśli zerkniesz w jego życiorys, to ten gość był związany z Waltem Disney'em. A jak dobrze wiesz, akurat jest to kuźnia późniejszych wielkich aktorów amerykańskich, ale i nie tylko, bo są też muzycy, którzy z tą wytwórnią zaczynali swoją karierę. W wypadku Justina, gość kilka lat potem śpiewał, ale to nie znaczy, że nie wiedział, jak funkcjonować w roli aktora. Inna sprawa, że to też nie jest kwestia lat przerobionych w szkołach, ale w umiejętności doboru talentów i później wykorzystaniu ich w dobrych produkcjach. Nie możesz wymagać epickiej roli choćby najlepszego polskiego aktora/ki, w filmie, który z natury jest szmirą, a niestety w Polsce nagminnie mamy z tym do czynienia. Na szczęście od czasu do czasu pojawia się jakaś jaskółka i filmowa i aktorska, jak choćby "Sala samobójców". Ktoś, kto nie łapie świata komputerów i życia w sieci, nie zrozumie filmu i napisze, że dziadostwo, ktoś kto jednak z siecią miał do czynienia uzna, że film był ciężki, ale ciekawy i wciągający, a i aktor odgrywający główną rolę zagrał na b. przyzwoitym poziomie.

PS. Wyobraź sobie, że w tym samym programie wraz z Timberlakem swoją karierę zaczynała Britney Spears ;)... Tyle że ona po śpiewaniu zamiast filmem zajęła się ćpaniem ;P.

ocenił(a) film na 10
elqu

Calkowicie sie z Toba zgadzam. Moze generalizowalem. Jest jeden jedyny Polak ktory calkowicie zaprzecza mojemu opisowi kina polskiego. Chodzi o scenarzyste i genialnego rezysera pana Wojciecha Smarzowskiego. Sam napisal scenariusz i rezyserowal Dom zly, Drogowka czy swietny Wesele. Czlowiek umie opowiadac historie. Ale to rodzynek.

ocenił(a) film na 6
pisul

W Hollywood wiele gwiazd nie kończyło filmówki i zrobiło wielką karierę. Mnie najbardziej śmieszy Jerzy Stuhr, który twierdzi,że aktor musi skończył szkołę aktorską,a jego syn Maciej, "amator" wciąga nosem większość rodzimych "profesjonalistów".

ocenił(a) film na 6
pisul

Dlaczego piszesz "Timberleke w swoim debiucie" ? skoro zagrał już w niejednym filmie.. i moim zdaniem do filmu pasuje;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones