PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633151}
6,5 4 507
ocen
6,5 10 1 4507
Wyśpiewać marzenia
powrót do forum filmu Wyśpiewać marzenia



Do "Wyśpiewać marzenia" podchodziłem sceptycznie. Nie spodziewałem się dobrej produkcji, która mnie wciągnie. Spodziewałem się kolejnej słabej młodzieżowej produkcji. A tu miłe zaskoczenie!

Oglądałem już sporo filmów dla nastolatków, które nawiązują do pięknej baśni "Kopciuszek" i powiem szczerzę, że "Wyśpiewać marzenia" okazał się dobrym, porównywalnym do "Kopciuszek: roztańczona historia" i "Cinderella story". Różni się on w zasadzie tylko tym, że głównym bohaterem jest chłopak.

Przed włączeniem filmu byłem zmęczony i nastawiłem się, że wyłączę go w połowie, bądź po prostu usnę, jednak film mnie wciągnął i obejrzałem go do końca. Owszem jest to dość naciągana opowieść. Sporo w niej sytuacji mało prawdopodobnych, jednak mimo tego bardzo mi się spodobał.

Zaletą są aktorzy. Max Schneider, którego wręcz uwielbiam za covery takich piosenek jak: "Sweater Weather", "Demons" spisuje się nie tylko jako piosenkarz, jako aktor także daje sobie radę. Pierwszy raz go widziałem w filmie i powiem szczerze, że zagrał przekonująco. Keke Palmer, która pamiętam z "Wskakuj" i "Animal" dorównała kroku Maxowi. Obydwoje zagrali zgrany duet. Na plus jest także muzyka. Zapadająca w pamięci i wpadająca w ucho. Wadą jest polski dubbing!

Owszem to nie jest szczególnie odkrywcza opowieść, jednak jak na typowy młodzieżowy film to jest dobry. Oceniam go na 710. jest wart uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones