PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687408}

Wybawiciel

The Salvation
6,5 12 478
ocen
6,5 10 1 12478
6,2 4
oceny krytyków
Wybawiciel
powrót do forum filmu Wybawiciel

Ten ziomek z norwegi wymiata , eva nie pokazuje co prawda całego ciała ale jest super sexi
ognista jest dramat jest zemsta film zajebisty ... POLECAM gorąco .

ocenił(a) film na 6
beloved1

bez przesady..weastern to byl..ale nie jakis tam zarabisty jak na europejski weastern daje rade..mads i eva to smaczki..ale z tego jakiegos dziela nie uczynili..do obejrzenia jak najbardziej..jeno nie na dyche jakies 5-6 mozna dac..pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
ghost31

no, Transforemers ktoremu dales 10 jest przeciez dzielem wybitnym heh

funkadelic

hahaahh dobry hejt piwko dla ciebie

ocenił(a) film na 6
funkadelic

Nie abym sie tłumaczyl..ale znam wiele weasternow na dyche ten dla mnie nim nie jest..natomiast nie znam innych transformersow..a ze jestem fanm komiksow i lubie bardzo tę tematykę a innych filmow nie ma wiec dałem dyszke moje prawo..tutaj tak sie sklada ze troche tych weasternow widziałem..i w skali porownawczej do innych nie wypada zle ale jakims wybitnym okazem tego gatunku nie jest poprostu...pozdro.

ocenił(a) film na 8
ghost31

Chyba jednak malo wdizales westernow, zwlaszcza tcyh n owszych, bo ten przy nich to prawdziwa perełka, bardzo klasycznie nawiazujacy do kanonu tego gatunku.

użytkownik usunięty
ghost31

Można dać ... ile się chce :) Kto komu to uniemożliwi?Ja daję 8. Surowe klimaty, ciekawa fabuła, może nie nowatorskie, ale dobre kino i ciekawie opowiedziana historia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones