PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687408}

Wybawiciel

The Salvation
6,5 12 478
ocen
6,5 10 1 12478
6,2 4
oceny krytyków
Wybawiciel
powrót do forum filmu Wybawiciel

Czy Eva Green pokazuje piersi w tym filmie?

buritto

Akurat w tym filmie nie pokazuje. :)

ocenił(a) film na 8
buritto

za takie pytania kocham internet :D

ocenił(a) film na 10
buritto

prawie pokazuje ... kolega dwa posty wyżej kłamie.

beloved1

Między "nie pokazuje" a "prawie pokazuje" nie ma różnicy.

beloved1

Po najnowszym Sin City nie godzę się na żadne kompromisy w tej kwestii i "prawie" się nie liczy :P Ale i tak pozostaje Mads, dla którego warto obejrzeć większość filmów, w których się pojawia.

ocenił(a) film na 6
buritto

Mads też nie pokazuje piersi w tym filmie ...

keirametz

dzięki za poprawę humoru - rozjeb...ła mnie ta wypowiedź.

buritto

obwisłe dwa worki to nie piersi,"znafco",pełno tu prawiczków którzy nawet kobiecej piersi nie mieli w dłoni,a wmawiają innym ze "ewcia jest ekstra" hahaha

buritto

smutne jest zycie nieudaczników zyciowych...

a eva green swoich obwisłych zwisów lepiej niech nie pokazuje a komu sie one podobaja to wspołczuje

ocenił(a) film na 8
snickers2013

Wspolczuje to ci powiedziala każda kobieta przed ktora sie probowales rozebrac, od tych traumatycznych chwil bardziej pociągają cie teraz męskie zwisy :) Ewcia super jak zawsze.

użytkownik usunięty
funkadelic

Niestety Snickers dobrze mówi na temat Ewci.

ocenił(a) film na 8

nastepny pedałek

użytkownik usunięty
funkadelic

Przecież ona wygląda jak frankenstein!!!

ocenił(a) film na 8

No reczywiscie wyglada jak franki, zwlaszcza tutaj wiesz


http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20121208044057/paradoxipedia/images/b/b8/Eva- green-sexy-11.jpg

użytkownik usunięty
funkadelic

No np tutaj:

http://www.filmweb.pl/film/The+Salvation-2014-687408/photos/512062

Nikt mi nie powie że wygląda olśniewająco.

ocenił(a) film na 8

ty tak serio? Ogladales ten film wogole? Twoj przyklad jest idiotyczny w aspekcie roli, ktora tam grala. Tak sie sklada, ze akurat wczoraj ogladalem ten film, wiec jestem na swiezo w temacie. Ona tam grala kobiete, którą Indianie okaleczyli na twarzy, a ty wyskakujesz ze zdjeciem w ktorzym celowo tak wyglada. Troche to glupie z twojej strony nie sadzisz ?

ocenił(a) film na 6
funkadelic

Fajna fotka

ocenił(a) film na 7
funkadelic

Mi akurat przeszkadzało,że mało kwestii wypowiada,szkoda tak jakby prawie była niemową....

funkadelic

Obczaj to http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fs.mlpforums.com%2Fuploads%2Fpost _images%2Fimg-735665-2-tumblr_m71a9p5fEJ1rud0njo1_500.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2 Fmlpforums.com%2Ftopic%2F31656-bad-cosplay%2F&h=333&w=500&tbnid=lwkDykYvMOjjBM%3 A&zoom=1&docid=kziPiZtHSanPXM&ei=IoA-VIKIGs7qaMaygdAP&tbm=isch&ved=0CDYQMyguMC44 2AQ&iact=rc&uact=3&dur=1948&page=16&start=615&ndsp=36 Bfffhuehehehe wiedzialem że klikniesz zboczeńcu (Jeśli jednak nie kliknołeś to OSTRZEGAM nie klikaj.).

ocenił(a) film na 8
Grzybu111

nielogiczne jest to co napisales

funkadelic

No nie, totalnie bez sensu. Sam się zastanawiam o co mi wtedy chodziło...

funkadelic

jestem pedałkiem bo nie jaram sie jakas aktoreczka albo jej cyckami,tak jak ty? jestes zdrowy na umysle? co ci z tego ze poślinisz się do jakiejs pani z ekranu?i i poobrazasz tych którzy tego nie robią?rozumiem sam w swoim zycie nie miałes piersi w dłoni,skoro wzdychasz do jakies aktorzyny ,get a life
nastepny nieudacznik zyciowy

ocenił(a) film na 8
snickers2013

nieudacznikiem to jestes ty ze swoim iq nizszym od łodygi fasoli. Cyckow dosyc sporo mialem w zyciu, ty na pewno nie, bo zalatuje od ciebie pedziolstwem :)

funkadelic

hahah oj polaczek, polaczek ,kiedys sobie podotykasz ,nie martw sie,na razie ci zostaja filmidla z evą green

ocenił(a) film na 8
snickers2013

a ty k.rwa co z Afryki, po co piszesz z ironia polaczek ? W przeciwienstwie do ciebie to na prawde wiem jak wygladaja i jak to jest dotykac kobiece cycki, twoja zalosna zawisc tylko cie pograza.

funkadelic

oczywiscie ze wiesz jak wyglądają,na filmach widac
a te teksty "w przeciwieństwie do ciebie "to zostaw sobie kolegom z gimnazjum

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
funkadelic

taaa i mówi to gosc który podnieca sie na forach za jakimiś aktoreczkami
get a life

ocenił(a) film na 8
snickers2013

nie podniecam sie tylko stwierdzam fakty, podniecam tom sie Kate Backins ale, albo Kim Basinger z konca lat 80 i 90tcyh

funkadelic

haha ja sie rozbieram prze jedna pania bardzo czesto i nie mam sie czego wstydzic ,masz jakis z tym problem?

snickers2013

Częste rozbieranie się przed panią urolog nie powinno być powodem do dumy. Gratuluje oceny mojego życia przez pryzmat tej wypowiedzi. Dziwne, że nie wspomniałeś jeszcze, że jestem żydem, wstydzę się swojej twarzy bo nie mam zdjęcia i mam pryszcze na dupie. Aha, mam nadzieje, że jesteś równie wygadany gdy czarnoskórzy koledzy pakują ci swoje snickersy do buzi.

buritto

moja kobieta urologiem nie jest ale niech ci bedzie :)
"Gratuluje oceny mojego życia przez pryzmat tej wypowiedzi"-nie wypowiedzi,pytania,po prostu dla mnie faceci,którzy jaraja sie jakimiś aktoreczkami(albo co lepiej ich cyckami)to dla mnie dziwolągi i frajerzy
dla twojej wiadmosci,ogladałem film i nie pobrandzlujesz sobie zbytnio, eva lezy ale na szczescie scisnęła sobie gumką piersi zeby nie rozlewaly sie jej na boki

snickers2013

Bo pytanie to nie wypowiedź... Nie dość, że udajesz domorosłego psychologa to jeszcze nie znasz się na podstawach języka. Na razie na frajera wychodzisz ty bo sam rzucasz teksty jakie to masz bujne życie erotyczne, co chyba wszyscy mają w dupie tutaj, i uważasz innych za frajerów za takie pytania, gratulacje. Uwierz mi, że po 1 nie muszę oglądać takie filmy żeby zobaczyć cycki, po 2 są inne gatunki filmowe skupiające się na cyckach i jakbym ich potrzebował to nie pytał bym się na forum o to czy eva się rozbiera przez 30 sekund. Miał być luźny temat, ale zawsze znajdzie się jakiś strażnik teksasu, któremu coś nie pasuje i obraża wszystkich wokół. Masz prawo mieć swoją opinię, jasne. Ale daruj sobie teksty o frajerstwie i dziwolągach bo jesteś bo jesteś przykładam typowego "polaczka", przez których ten kraj jest jaki jest. Tfu...

buritto

ja zaczem pisac o evie green a w odpowiedzi dostałem ze jestem pedałem bo nie podobaja mi sie jej cycki, to cały filmweb ,nie zaczałem sam pisac o swoim bujnym(!) zyciu erotycznym, jestescie nadwrazliwi,chyba wam czegos brakuje...

snickers2013

A ja rozbieram je wzrokiem, wszystkie XD. Ale tak na serio jak ktoś lubi kolekcjonować znaczki pocztowe czy też obrazy z ładnie (sexownie) przedstawionymi kobietami to jest jeszcze spoko, ale jak ktoś się podnieca czy nawet masturbuje przed czymś takim chwaląc się swoim życiem erotycznym to już nie jest nawet niezdrowe to chore. A teraz forum mówi ci SPIER.. (O przepraszam poniosło mnie.) IDŹ SOBIE!!!

Grzybu111

ja nie chwale sie swoim zyciem erotycznym,moja wypowiedz ze" rozbieram sie przed jedna pania bardzo czesto" byla odpowiedzia na zarzut jednego uzytkownika ze "Wspolczuje to ci powiedziala każda kobieta przed ktora sie probowales rozebrac, od tych traumatycznych chwil bardziej pociągają cie teraz męskie zwisy " czytaj dokładnie ,nieudaczniku...
w swojej 1 wypowiedzi nie bylo nic o mnie tylko o aktorce, a tutaj od razu inni naskakuja na kolejnychi od razu prowadza wycieczki osobiste,sami prowokujecie

snickers2013

To powiem ci tyle na koniec, tutaj już na oczach wszystkich (Bez obrazy) jesteś pedałkiem i za nic nie zmienisz tej reputacji jaką zyskałeś na tym forum. Dam ci radę jeśli chcesz coś zmienić pisz na innym czy nowym forum i zastanów się co piszesz bo jedni to odbiorą inaczej a drudzy wykorzystają to by cię poniżyć.

buritto

nie, ale pokazuje waginę i łechtaczkę w powiekszeniu x25

buritto

noo niestety nie pokazala swoich piersi. cycuchuw bimbaluw. szkoda bo odpalilem film tylko dla niej i tylko dlatego ze miala sie rozbierac. do tego caly film milczala jak grob nie uzywala swojego glosu ponentnej prostytutki . scena seksu bez seksu nic nie pokazali.. zenada . lepiej se obejrzec marzycieli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones