PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875642}

Wybieraj albo umieraj

Choose or Die
4,9 11 519
ocen
4,9 10 1 11519
3,5 4
oceny krytyków
Wybieraj albo umieraj
powrót do forum filmu Wybieraj albo umieraj

Nie wiem czemu ma taką słabą ocenę... To naprawdę ciekawy i fajny film o nietuzinkowej fabule. Coś innego, nowego, nienudnego, coś wciągającego. Polecam!

ocenił(a) film na 4
natalia_cyn

chyba oglądałaś 3 horrory w życiu, innej opcji nie widzę. Jest mnóstwo filmów o takiej tematyce i są dużo lepsze. I setki lepszych horrorów :) polecam: 13 GRZECHÓW lub STAY ALIVE

ocenił(a) film na 7
conneryfan

Ja obejrzałam większość znanych i mniej znanych horrorów. Starych, nowych, slasherów, o duchach i różne dziwactwa. Ten z początku mnie nie wciągnął i nawet go przerwałam. Estetyka lat 80tych raczej mnie nie przyciągnęła. Dziś odpaliłem sobie drugi raz w dzień (przedtem oglądałam w nocy) i od razu lepiej. A scena w kawiarni jest dość paskudna.

natalia_cyn

Uwielbiam takie wpisy. Mnie sie podobał więc ocena zanizona.

ocenił(a) film na 6
natalia_cyn

Też mi się film podobał. Klimacik retro gier ino na plus. Powinna być kontynuacja.

ocenił(a) film na 2
natalia_cyn

A ja się zastanawiam skąd tak wysoka ocena. 3/10 to max. Coraz gorzej z tym netflix em :/

ocenił(a) film na 4
natalia_cyn

Pomysł nie taki nowy. Pierwszy tego typu film jaki oglądałem to Elektroniczna Ruletka (Brainscan) z 1984r. Choose or Die początek miał niezły, kilka fajnych retro smaczków, ale ogólnie film nudnawy i nie straszny jak dla mnie ;)

ocenił(a) film na 1
natalia_cyn

Matka leży w szpitalu, brat nie żyje, gra próbuje ci zabić bliskich? To dobry czas na śmieszkowanie z ziomkiem i obrzucanie się noodlami.

natalia_cyn

niski budżet więc taki horror trochę przegadany i mało straszny

ocenił(a) film na 3
natalia_cyn

No nie zgodzę się, sztampowo i do tego kiepsko wykonany. Dla mnie masakryczna strata czasu.

ocenił(a) film na 4
natalia_cyn

Pani chyba z działu marketingu Netflixa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones