PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5387}

Wybory

Election
6,3 4 062
oceny
6,3 10 1 4062
7,0 11
ocen krytyków
Wybory
powrót do forum filmu Wybory

niezły

ocenił(a) film na 6

niezły film ale aż tak bardzo mi się nie podobał.Nie lubię facetów którzy zdradzają...

binkusi

a od kiedy to faceci tylko zdradzają ? gdyby zdradziła kobieta to film by ci się podobał ?

ocenił(a) film na 6
jack19

haha :) jak zwykle trzeba za każde słówko napisane się doczepić. Tak gdyby kobieta zdradziła było by ciekawiej bo praktycznie większość filmów to zdrady facetów ! może jakby kobiety w większości zdradzały to takie gamonie jak wy przestalibyście kobietą robić krzywdę.

binkusi

problem w tym, że owa "przyjaciółka" nie była tutaj bez winy, najpierw uwiodła bohatera filmu, aby potem pójść do jego żony i wkopać gościa na maksa - na dodatek ubarwiając całe zdarzenie na swoją korzyść
także ja również mógłbym tutaj uogólnić i napisać, że baby to ch%je i w większości filmów wykorzystują facetów :)

ocenił(a) film na 8
jack19

Dokładnie, ale tego już binkusi nie widzi, tylko tą jedną stronę, strasznie ograniczone to "nie lubienie filmu, bo nie lubi facetów którzy zdradzają".

ocenił(a) film na 8
binkusi

"może jakby kobiety w większości zdradzały to takie gamonie jak wy przestalibyście kobietą robić krzywdę" -> musiałem przeczytać 3 razy żeby zrozumieć :P.

binkusi

Facet zdardza jak mu coś brakuje w związku:O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones