PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795081}

Wygłodniali

Les Affamés
4,3 3 796
ocen
4,3 10 1 3796
Wygłodniali
powrót do forum filmu Wygłodniali

Bez scenariusza

ocenił(a) film na 4

Film bez scenariusza. Brak ekspozycji. Zostajemy wrzuceni w środek niewiadomo czego, niewiadomo gdzie. Nudny, sceny przeciągane w nieskończoność. Cały film powinien trwać góra 70 minut. Na plus - niezłe udzwiękowienie i jest jakiś taki klimacik zagrożenia i bezsilności. Ale to za mało na dobry film. Czuć że ktoś coś chciał nakręcić fajnego ale nie wyszło. Zabrakło umiejętności i konsekwencji. Szkoda. Mogło być coś powyżej średniej filmów o zombie, a wyszło coś poniżej przeciętnej dla tego gatunku

ocenił(a) film na 3
lornemalwo

Imo reżyser sam nie wiedział co chce nakręcić i wyszło jakieś mydło powidło bez klimatu.

ocenił(a) film na 4
lornemalwo

Dokładnie tak samo odebrałem ten film.Czułem się jakbym oglądał zlepek scen z różnych filmów.Przez większość filmu miałem wrażenie jakbym oglądał komedie a nie horror.

ocenił(a) film na 1
lornemalwo

Jesteś wspaniałomyślny. Wg mnie, poprzeczka tego horroru leży na ziemi.

ocenił(a) film na 5
lornemalwo

Takie przeciągane sceny to i owszem mogłyby dodać konkretnego klimatu i w niektórych tego typu filmach nawet dodają, ale nimi samymi nie zrobi się filmu. Tu masz absolutna rację.

ocenił(a) film na 2
lornemalwo

Właśnie oglądam i co kilka minut przerywam, żeby odpocząć. Film mdły, bez iskry. Z poszczególnych scen nie wynika nic konkretnego, ot, to tu to tam pojawia się szaleniec i ryczy jakby go obdzierali ze skóry. :/ Jak obejrzę do końca, to ocenię, ale szału raczej nie będzie.

ocenił(a) film na 2
haterall

Obejrzałem. Myślę, że film zasługuje na solidne dwa.

lornemalwo

Zdecydowanie lepszy niż World War Z. Kameralny, niskobudżetowy, klimatyczny. Bez żadnego zadęcia i kretyńskich dialogów. Bardzo przyzwoity.

ocenił(a) film na 4
suszyMie

World war Z to zupełnie inny film. Budżet, rozmach. Nic tych filmów nie łączy. To tak jak by porównywać Die Hard do Kevina sam w domu. Bo oba filmy dzieją się w święta. World war Z to w swojej kategorii jeden z lepszych filmów. A Wygłodniali w swojej to jeden z gorszych.

lornemalwo

"Nic tych filmów nie łączy."
Racja. Nic ich nie łączy, bo "World war Z" to żenująco słabe widowisko dla dzisiejszego plebsu. A "Wygłodniali" to produkcja na całkiem przyzwoitym poziomie.

ocenił(a) film na 6
lornemalwo

Na plus dodałbym świetne ujęcia, te lasy, ta natura, to dodaje klimatu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones