PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11813}

Wygrać ze śmiercią

Hard to Kill
7,0 17 806
ocen
7,0 10 1 17806
4,8 4
oceny krytyków
Wygrać ze śmiercią
powrót do forum filmu Wygrać ze śmiercią

puszczania go kilka dni temu w TV. Coz mozna powiedziec, filmy z okresu lat 90 z Panem Seagalem to kopalnie diamentow! Wlasnie za te filmy Go pokochalem. Teraz jest mi ciezko bo 90% obecnych Jego produkcji to nieporozumienie! 8/10

ocenił(a) film na 8
fari

Nie wiem jakie filmy widziałeś z Seagalem, ale jeśli jesteś jego fanem, przypuszczam że na filmach takich jak: "Nico - ponad prawem", "Wybraniec śmierci", "Szukając sprawiedliwości", "Liberator", "Liberator 2", "W morzu ognia" na pewno się nie zawiedziesz. Przyjemnie ogląda się filmy z tym aktorem, nie wiem jak wypadną produkcje nowsze, ale myślę że niedługo się o tym przekonam.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
alfabecik123

Tak jak napisalem w poscie, pokochochalem Seagala za min. te tytuly, ktore wyminiles. Jak rowniez jestes fanem tych filmow to za bardzo nie wglebiaj sie w obecna tworczosc Pana Stevena, gdyz wiekszosc obecnych filmow to dno i wodorosty! Niestety Pan Seagal 20- 25 lat temu i teraz to dwie rozne osoby, upasl sie strasznie i juz nie zobaczysz ostrego tluczenia przeciwnikow po pyskach. Pan Steven stracil forme, a wraz z nia forme stracily Jego filmy!!

ocenił(a) film na 7
fari

Dopisuje się do Twojej opinii Dobre kino łubu-dubu ;) Pamiętam, że kiedy to oglądałem nie nie znałem tego stylu sztuki walki i zrobił na mnie wrażenie W latach 90-tych kiedy kręcił najlepsze swoje filmy wolałem go niż Van Dammem Fabuła jak fabuła w takich filmach ale pan Seagal w przeciwieństwie do Van Damme, który po ciężkim łomocie powstawał "jak feniks z popiołów" (co z czasem mnie co raz bardziej już drażniło) nie pozostawiał złudzeń na ekranie "kto tu rządzi" Obecnie tak jak wspomniałeś pozostało tylko "marność nad marnościami i wszystko marność"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones