PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=974}
7,2 35 497
ocen
7,2 10 1 35497
6,2 4
oceny krytyków
Wyjście awaryjne
powrót do forum filmu Wyjście awaryjne

przed chwilą obejrzałam film genialny 10/10. Świetna rola Dykiel (to rola jej życia), Buczkowskiego, Kowalewskiego, a Gładkowska jaka młoda i śliczna była, i dalej jest śliczna. Oby tą komedię często TV emitowała bo jest genialna. Szkoda że Dykiel i Gładkowska raz u Załuskiego zagrały.

ocenił(a) film na 7
kinomanka_13

Napisz jeszcze że masz 13 lat i lubisz kolor różowy.

krzysztof7

różowy lubię, a lat mam 20. A kinomanka_13 to mój pseudonim.

ocenił(a) film na 7
kinomanka_13

No właśnie widać żeś tuż po gimnazjum.

ocenił(a) film na 8
krzysztof7

Co się jej czepiasz , miała racje w swojej ocenie !

nathalie34

dzięki ci że mnie obroniłaś i przyznałaś rację. Rzadko kto mnie się czepia, ale dzięki za obronę. A ten tekst podłość ludzka nie zna granic czy jakoś tak super ten tekst, powtarzał się ten tekst jak w Kiepskich te teksty jak : ,, mówi to Panu coś " , albo ,, zatkao kakao "

ocenił(a) film na 8
kinomanka_13

No niestety, są tacy ludzie , mało kulturalni , jak ja niecierpię chamstwa i głupich odzywek ! Pozdrawiam :-)

nathalie34

mnie się trochę rzadziej czepiają, też tego niecierpie nie cierpię chamstwa, przeklinania, głupich odzywek, i jak ktoś się drze na mnie, gdyby ci co mnie nieraz krytykują znają i by mnie znali osobiście przekonaliby się że jestem fajna i towarzyska dziewczyna i że lubi fajnych ludzi. Bo ja lubię wszystkich, lubię bardziej fajnych ludzi. Mimo że nie cierpie przekleństw to trochę zdarza mi się powiedzieć cholera albo kurde.

ocenił(a) film na 8
kinomanka_13

No świetna komedia ! Ale się uśmiałam , Dykiel genialna i te teksty boki zbijać ! Ależ Polacy kręcili kiedyś filmy ,teraz to takie denne te komedie że zamiast śmiechu płakać się chce !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones