PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=974}
7,2 35 505
ocen
7,2 10 1 35505
6,2 4
oceny krytyków
Wyjście awaryjne
powrót do forum filmu Wyjście awaryjne

uwielbiam

ocenił(a) film na 9

Uwielbiam ten film!!! On pokazuje ludzi jakimi są i do czego są zdolni. To obraz typowej ludzkiej natury i ukazanie jej w polskiej komedii. Polskie filmy są najlepsze, bo tylko Polska jest krajem z którego można sie pośmiać i zekranizowac to :-)

seyttan

cudowny!! zajebisty!! nie znudzi mi sie nigdy!! polskie komedie rządzą a ta jest wyśmienita!! znam ją na pamięć. wiele osób zna tą komedie a jeżeli nie to tylko niech żałują!! mistrzostwo !!

mati_28

cieszy mnie że są tacy ludzie jak wy, mam już dość czytania na tych forach ględzenia, że polskie filmy są złe, głupie itp, ci co to piszą nie widzieli chyba polskich komedii, widać "podłość ludzka nie zna granic"
ja uwielbiam polskie filmy, a ten szczególnie
pozdrawiam

seyttan

fakt,pokazuje nature czlowieka tylko najczesciej nie dostrzegamy ze tak naprawde to sami z siebie sie smiejemy.w koncu komu z nas nie zalezy na opinii innych ludzi(szczegolnie sasiadow),kazdy zachowuje sie tak a nie inaczej tylko dlatego ze sasiedzi'patrza'...a jesli ktos uwaza ze to wszystko jest mu obce to chyba zyje na jakiejs bezludnej wyspie..

ocenił(a) film na 8
seyttan

Tez uwielbiam ten film i jak tylko pokazują go w telewizji to staram się oglądać:) w ogóle komedie z lat '80 wymiatają. I chyba nie wiele w mentalności ludzkiej od tamtych czasów się zmieniło...

ocenił(a) film na 10
seyttan

Film jest rewelacyjny! Mogę go oglądać każdego dnia i śmiać się jeszcze głośniej:) A niektóre cytaty z filmu jakże aktualne i dziś:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones