PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601849}
3,5 49 943
oceny
3,5 10 1 49943
1,4 13
ocen krytyków
Wyjazd integracyjny
powrót do forum filmu Wyjazd integracyjny

To jest jeden z tych filmow , po ktorym teksty wchodza do uzytku codziennego...."srogo"...czy chociazby: " zdradzilem cie dwa razy"....;)
Coz, jesli ktos uwaza sie za zniewiescialego YntelYgenta to niestety - nie zrozumie przeslania tego filmu, i na to nie ma rady.
Ten film to po prostu jedna wielka komedia o polskich realiach...i na dodatek bardzo smieszna ;)
Polecam, po prostu polecam ;)

No i tu niestety z kolego musze sie zgodzic. Coś na czasie. kto jeździ ten wie, a kto nie jezdzi tego powiozo hehe srogo panie srogo

ocenił(a) film na 9
Achimek

Wczoraj widziałem i bardzo bardzo jestem na tak. W końcu polska komedia która mnie rozbawila. Ostatnio miało to miejsce na Kilerze chyba. Poczytalem posty na forum i no w szoku jestem. Ludzie, inny film ogladaliscie? Normalnie wojna a la PO PIS:-( A film dobry, polecam.

ocenił(a) film na 1
Achimek

z kim ty pracujesz? u nas na wyjezdzie zawsze kultura i spokoj, ja jestem przerazona wizja tego filmu, nie wierze , ze rzeczywistosc moze tak wygladac

morgana000

widocznie jesteś jeszcze bardzo młoda, albo w dziwnej branży pracujesz. Niestety wyjazdy to sodoma i gomora i to nie tylko moje zdanie. W imię czego więc upiększać rzeczywistość?

ocenił(a) film na 1
Achimek

w imie wyzszych celow, to jak wyglada teraz swiat jest tylko i wylacznie wynikiem ignorancji i lenistwa

morgana000

Pewnie masz rację, ale nie mieszajmy komedii do upiększania świata. Chcesz wzniosłej prawie komedii? Idź na "Listy do M.". tam jest wszystko ładne i szlachetne.

ocenił(a) film na 3
morgana000

Nie ma się czym przerażac, widocznie u Ciebie w firmie same sztywniaki. U mnie to prawie każdy taki bawidamek, to pierdnie to chuja pokaże ;) A tak poważ nie, to tak bywa bardzo często, pracowałem w 3 korporacjach i w każdej bywało różnie, w jednej kultura, w innej "cooltoora" . Nieraz siedziało się ściśniętym, pod krawatem obok prezesa, że jaja oczami wyłaziły, innym razem pannę na dwa baty. I bądź tu człowieku mądry........ Film słabo zrealizowany, śmieszny średnio, scenariusz cieniutki. Gdyby tylko ktoś notował zdarzenia z moich wyjazdów, oj byłby scenariusz. Ja niestety mam "słabą" pamięc........

A najlepszy jest Topa z Orzechowskim. parka jak z teleranka hehe

użytkownik usunięty
Achimek

...dla nich powinno sie wymyslic osobny scenariusz - zagrali fantsastycznie :)

dla mnie ten film jest już co najmniej kultowy!

http://srecenzje.blox.pl/2011/11/Wyjazd-integracyjny.html

ocenił(a) film na 8
jakubovski

Coś jest z tej recenzji, fakt. Ale sądzę, że mało kto to zauważy.

ocenił(a) film na 1
jakubovski

kultowy to jest "mis" bareji..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a to jest komercyjan szmira..ida baranki...i smieja sie od czasu do czasu bo im lupio dy orientuja sie na co wydali pieniadze.."kultowy.." nie no przeiecie...bylem..widzialem 20 minut i podziekowalem.brrrrrrrrrrr

ocenił(a) film na 1
laslooo

hehehe ja do godziny wytrzymałem hehehe

laslooo

nieuku won do szkoły,ewentualnie po słownik ortograficzny...

ocenił(a) film na 1
moti

literowki to nie bledy ortograficzne..mośku..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
jakubovski

W końcu krytyk bez kompleksów... Dokładnie takie miałem poczucie ze Wyjazd to coś nowego, a nie odgrzewany mielony kotlet.

ocenił(a) film na 6
Achimek

Popieram, mnie tam jeszcze ci Indianie rozśmieszyli z "będę brał Cię, w aucie" hahahaha. Sam początek też daje radę - popijawa w autobanie, szkoda tylko że wątek Miecia taki mizerny...

użytkownik usunięty
szaniawska11

...jak dla mnie ten hicior powinien sie ukazac w edycji limitowanej na czarnym krazku....;)

ocenił(a) film na 8
szaniawska11

Właśnie o tym samym myślałem. Przepadł nam Mieciu :) Ostatni raz widzimy go ścigającego gołą panienkę po korytarzach... Szkoda, że nie dali mu się wypowiedzieć :)

Film przekozacki. Najlepsza komedia od czasów Testosteronu.

ocenił(a) film na 8
szaniawska11

Było kilka niezłych tekstów. "Srogo", "no srogo, srogo". A oprócz tego oczywiście prawda o korporacji. Bycie robotem nie jest miłe. Wiem, bo byłem, ale już nie jestem :)

ocenił(a) film na 1

"nie zrozumie przeslania tego filmu" JAKIE PRZESŁANIE ten film to odzwierciedlenie dna polskich komedii jest nieśmieszny zenujący . Nie polecam jednym słowem\

ocenił(a) film na 5
Sosnaa

Przesłanie? Jakie przesłanie byś chciał? To jest komedia a nie "Pianista" czy "Chłopiec w pasiastej poiżamie". Ma być śmiesznie i moim zdaniem było ale każdy ma inny gust.

ocenił(a) film na 5

Podpisuję się pod tą opinią :) Byłam w kinie- ludzie płakali ze śmiechu :D Sama się dusiłam :P Komedia jak komedia, głupkowato śmieszna- i tak ma być :) O to chyba chodzi?

użytkownik usunięty
paula0819

Tez tak mysle,ze o to wlasnie chodzi ;)....i wcale sie nie pogniewam jak ktoregos dnia bedzie 'Wyjazd integracyjny 2'...:)

ocenił(a) film na 8

Dodałbym do tego jeszcze jazdy abstrakcyjne (Norwegowie, Kaczeńce itp), które coraz rzadziej wystepują w polskich filmach, a szkoda

ocenił(a) film na 7
NONDUALITY

Oprócz tego wszystkiego zaje...sty był montaż. Bez dłużyzn i rozflaczałego wyjasniania co jest co, w czym sie lubuja polskie filmy

ocenił(a) film na 8
paula0819

Dla niektórych ten film chyba jest zbyt bolesny, bo nie jest to miło-pierdzące TVN, tylko brutal prawda

ocenił(a) film na 8

Z tym 24 lata to nieco przegiąłeś. Mój brat ma 16, ale wszystko wyłapał co i jak. Liczy sie raczej wiek mentalny, nie metrykalny

użytkownik usunięty
SikorAlex

...no dobra przyznaje, zachowalem sie nieco 'srogo' z tym 24lata...;)

ocenił(a) film na 8

ale z resztą masz człkowitą rację

ocenił(a) film na 7

"Po co komu wolność w korporacji?" hehe

CesarzowaKochaCesarza

ja pracuje w budżetówce więc z chęcią obejrzę inne realia.. Przekonaliście mnie;-)

ocenił(a) film na 7

hi hi hi jest tak, jak napisales :) To nie jest film dla ludzi, ktorzy nie maja poczucia humoru hi hi hi Co nie znaczy, ze trzeba sie wysilac, aby sie posmiac. Wrecz przeciwnie, smiech, przynajmniej u mnie, wyzwalal sie spontanicznie :D

ocenił(a) film na 8

Jest coś na rzeczy z tego co mówisz. Ale ci którzy lubią z lekka abstrakcyjne jazdy to im sie spodoba. Srogo, panie, srogo.

zgadzam sie w stu procentach. Miałam mieszane uczucia, jak szłam na ten film, ale potem wcale nie żałowałam, śmiałam się spontanicznie i szczerze

ocenił(a) film na 1
schutte

lubie filmy typu Kac Vegas , ale niestety Wyjazd Integracyjny (zakładając, że miał być zrobiony w tej samej konwencji) zupełnie nie przypadł mi do gustu. Film był dla mnie niespójny, fabuła nie do końca zrozumiała , a samo zakończenie dość bez sensu. Poza tym wybitnie drażniła mnie Glinka. Jedyne fajne sceny były zamieszczone w zwiastunie. Jedyny plus jaki mogę postawić to za muzykę, której nie slucham na codzień, ale kojarzy mi się z dobrą imprezą.
Nie polecam.

ocenił(a) film na 8

"W naszym pokoju był tylko sękacz" hehe. Film jest dobry, nie ma co gadać. Nie można nie zrozumieć fabuły tego filmu, bo jest bardzo prosta. To już raczej można nie rozumieć co znaczy słowo "fabuła" i dlatego uważać, że sie jej nie rozumie. Może sie ona nie podobać, ale nie można jej nie zrozumieć. To tak jakby ktoś nie zrozumiał, że "przyszła baba do lekarza"...

ocenił(a) film na 1

wogóle nie kumam tago filmu! co jest śmiesznego (zabawnego) w popijawie w autobusie , nie ma tam historii , jeśli komuś sie podoba to ok ;) ja niestety żałuję zmarnowanego czasu ;(

ocenił(a) film na 8
teensisters06081991

Jesli tylko popijawę w autobusie zarejestrowałas to gratuluję. Może po prostu jesteś za młoda i nie byłaś nigdy na wyjeździe integracyjnym. To tak jakby ktoś pytał co jest fajnego w sexie? Sie dwa mięśnie o siebie ocierają i jeszcze jakieś płyny do tego, koleżanka mówiła, że nie fajnie.

ocenił(a) film na 7
teensisters06081991

Ja tak właśnie myślę, że masa ludzi nie skumała ironii tego filmu. Powinni dołączać tłumaczenie żartów.

może to z powodu kina (a nie małego ekranu komputera), a może z powodu towarzystwa, ale ja na tym filmie po prostu umierałam ze śmiechu. Wybrałam się na niego tylko ze wzgledu na tanie bilety i nie żałuje. Jak ktoś nie oczekuje górnolotnego poczucia chumoru a to płytkie i głupawe mu nie przeszkadza to polecam. Przecież nie zawsze trzeba się torturować...

ocenił(a) film na 7
emmilly

Nareszcie jakieś ludzkie zdania, bo już się martwiłem, że mam schizofrenie i ogladałem ten film w innym wymiarze, gdzie na sali ludzie się smiali ze mną na czele. A tymczasem na filmwebie same gadki w stylu: syf, bez fabuły, co to za aktorstwo? itede i pomyslałem, że jestem chory psychicznie bo mi się ten film zwyczajnie podobał, a aktorstwo było z wszystkiego tego najlepsze. Dlatego danke za tego posta :)

ocenił(a) film na 9
NocnyKowboj

Pocieszam, że mi też się podobał. Bo ten humor niektórym sie wydaje, że jest wprost, a on jest po prostu przesmiewczy i obsmiewa pewne zachowania i sytuacje. Może dlatego niektórzy nie trawią tego filmu. Ale sa tacy co trawią, gwarantuję :)

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się w pełnej rozciągłości. To miło, że powstają takie filmy. Brakuje mi soczystego smiechu w polskim kinie

A mi się niespecjalnie podobało. Nie mówię, jak wielu ludzi na filmwebie, że film był tragiczny, miał kilka całkiem niezłych, śmiesznych scen, ale, zwłaszcza na początku, odnosiłam wrażenie, że humor jest nieco wymuszony, a rzeczy które w zamyśle miały mnie bawić wydawały mi się nieco żałosne. *wybaczcie, nie potrafię znaleźć innego słowa*
Ale to tylko moja opinia i wierze, że jest wiele osób, którym ten film się podoba, dlatego, ludzie, proszę was przestańcie się kłócić i obrażać! Czy to ma jakikolwiek sens?

ocenił(a) film na 8
imperatorka95

Podoba mi się to co mówisz imperatorko95. Chodzi mi o te kłótnie i swary. Mi akurat film sie podobał, ale rozumiem, że komuś mógł się nie podobać, jak na przykład Tobie. I to nie jest żaden powód aby się na Ciebie obrażać. Świetny głos, popieram

imperatorka95

Podpisuję się pod Twoją opinią o filmie obiema rękami i nogami, pod resztą posta - również. Humor w filmie wymuszony, nienaturalny, często żałosny, od siebie dodam: niektóre sceny przeciągnięte.

ocenił(a) film na 8
imperatorka95

Ludzie przecież nie każdy musi lubić to samo. Czy można porównywać "Listę Schindlera" z "M jak Miłość"? A obie te produkcje mają swoich fanów. na tym polega szerokość kina, że mieści w sobie najrózniejsze propozycje.

ocenił(a) film na 7

Dokładnie. Ja z dziewczyną bawiłem sie nieźle. jak ktoś szuka czegoś na relax to to jest w sam raz, chociaz trzeba miec nieco abstrakcyjne poczucie humoru, albo nie brać życia zbyt jeden do jednago.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones