PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601849}
3,5 49 948
ocen
3,5 10 1 49948
1,4 13
ocen krytyków
Wyjazd integracyjny
powrót do forum filmu Wyjazd integracyjny

Ten film to DNO!!!!

ocenił(a) film na 1

Beznadziejne dialogi, kiepskie zdjęcia, o grze aktorskiej nie wspomnę. Stracony czas! Takiego
szamba jeszcze nigdy nie widziałem! Jestem zażenowany poziomem tego filmu. Miałem nadzieję,
że z taką obsadą będzie na co popatrzeć, zawiodłem się na całej linii.
ODRADZAM.

ocenił(a) film na 1
AraZ

zgadzam się, komedia, która w ogóle nie śmieszy... dno, przy tej pozycji muszę dać lepszą ocenę filmowi "och, Karol 2"

ocenił(a) film na 4
AraZ

A ja powiem tak. Spoko, niech takie filmy powstają, co kto lubi. Ale szkoda, że te wszystkie polskie "gwiazdy" (czyli kółko wzajemnej adoracji, które jest kreowane w mediach na gwiazdy) i te wszystkie gówniane filmy (Och Karole, weekendy, wojny polsko ruskie, ciacha) są lansowane na super hity. Te filmy są mocno reklamowane po czym ludzie dają się łapać jak ryba na haczyk, idą do kina i po raz kolejny się na takim "hicie" rozczarowują. Gdzie tu jest jakaś ambicja, treść? Te wszystkie aktorzynki typu Karolak, Kot, Gąsiorowska grają tylko w takich głupich filmach a później są lansowani na wielkie gwiazdy polskiego kina co to potrafią wszystko zagrać.
Przepraszam, że teraz wyjadę z polityką ale... oczywiście te gwiazdy mają swoją rolę. Są od ogłupiania społeczeństwa i wpajania młodym do głowy sieczki (co też czynią te wszystkie głupawe filmy). Wśród tych wszystkich ludzi mediów ciężko szukać osób o poglądach prawicowych, konserwatywnych, czy nawet odchodząc od polityki to ciężko znaleźć osobę o takich normalnych anty postępowych poglądach. Na pewno tacy są ale mi osobiście na myśl przychodzi tylko Kazik Staszewski, który ma jakieś swoje zasady i zdaje się, że go ten teatrzyk medialny nie bawi oraz Kukiz, który po wydaniu płyty o tematyce patriotycznej został przez media zapomniany (a raczej ta płyta mimo, że dobrze się sprzedaje jest niezauważona przez stacje radiowe) A po drugiej stronie? Cały tabun postępowych gwiazdek i osób z okładek, które popierają współczesny syf, tzn homopropagandę, aborcję itd. Popatrzcie ile osób jest w to jawnie zaangażowanych, w filmikach promujących kolorową niepodległą występowali Wolszczak, Szyc, Karolak, Gąsiorowska i jeszcze parę innych osób, z drugiej strony mamy celebrytów typu Wojewódzki, który w swoim programie namawia typa, żeby włożył polską flagę w gówno, kolejno młody Sthur promuje film o antysemityzmie Polaków (a może ten antysemityzm z czegoś wynikał? Czy nasza historia jest taka łatwa żeby jeszcze samych siebie kopać?), a stara babcia Czubaszek chwali się usunięciem dziecka.
Może powiecie, że przesadzam ale zastanówcie się z ręką na sercu czy ci ludzie mediów reprezentują jakieś wyższe wartości, czy na prawdę są takimi celebrytami i gwiazdami na jakich sami się lansują, czy to wszystko to jakaś prawidłowość czy może po prostu zbieg okoliczności. Polakom wkłada się do mózgów syf i jeśli moja powyższa teza, która mówi, że to wszystko nie jest zbiegiem okoliczności (ponieważ na zbyt dużą skalę to się dzieje) nie jest słuszna to już chyba każdy się zgodzi, że jako tak wielki kraj kinematografia powinna stać u nas na wyższym poziomie i z czystej przyzwoitości powinno się nas traktować poważniej niż głupca, który ma iść po raz enty na głupawy film, z aktorami, którzy całe życie graja w głupawych filmach, zapłacić za to i udawać, że miał przyjemność obcować z wielka sztuką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones