PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706018}
6,9 10 663
oceny
6,9 10 1 10663
3,6 8
ocen krytyków
Wyklęty
powrót do forum filmu Wyklęty

Film trochę dziwny bo miałem wrażenie , że oglądam chwilami teatr telewizji i jeszcze ten narrator.Niby parę wojennych scen jest ale...Nie ma w tym filmie emocji, co będzie, kto przeżyje i dlaczego ?Duży plus to mało znane twarze aktorów i piękna polska przyroda.Niestety bardzo mi przypominał film o Baczyńskim z tą nudą wiejącą na ekranie.Zaraz po obejrzeniu zapomniałem o czym jest i co twórca chciał nim zaprezentować.Żeby była jasność temat ważny ale pokazany bez polotu.Z pokazu w Kinotece zamiast filmu zapamiętałem dwie sceny:owacja na stojąco zaczęła się dlatego iż jakiś klakier zaczął klaskać obok reżysera , na stojąco i innym chyba nie wypadało też nie wstać.Oraz Doda, bardzo zeszczuplała skradła sobą całą uwagę na sali.I jeszcze jedno w drodze na bankiet nigdzie nie słyszałem by ktoś zapytał się zwyczajowo jak Ci się podobał film.

lutek

Polecam:
"WILCZE ECHA" Aleksandra Ścibora Rylskiego z Ireną Karel,
"OGNIOMISTRZ KALEŃ" z Wiesławem Gołasem,
"ŻYCIE RAZ JESZCZE" z Andrzejem Łapickim i Ewą Wiśniewską,
"PRAWO I PIĘŚĆ" Jerzego Hoffmana z Gustawem Holoubkiem i Ewą Wiśniewską,
"W ZAWIESZENIU" z Krystyną Jandą i Jerzym Radziwiłowiczem,
"MATKA KRÓLÓW" Janusza Zaorskiego,
"PRZESŁUCHANIE" Ryszarda Bugajskiego,
"SMIERĆ ROTMISTRZA PILECKIEGO" Ryszarda Bugajskiego,
"MIŚ KOLABO" Ryszarda Bugajskiego,
...

ocenił(a) film na 4
AutorAutor

Ogniomistrz Kaleń ma na pewno wysokie miejsce,choć dopiero po latach dobrze zrozumiałem jak ważnych treści on dotyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones