PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545390}

Wykluczeni

Svinalängorna
7,2 1 844
oceny
7,2 10 1 1844
Wykluczeni
powrót do forum filmu Wykluczeni

Muszę przyznać, że zaskoczył mnie pozytywnie. Sądziłem, że to będzie kolejny standardowy film na temat alkoholizmu, ale się na szczęście przeliczyłem. To przede wszystkim film o nieszczęśliwej miłości, matki do ojca, córki do rodziców, do brata itd itd. Naprawdę warto, a najbardziej mnie zachwyciło aktorstwo dzieci, młoda Leena wspaniała i mały chłopiec grający jej brata Sakari wspiął się po prostu na wyżyny aktorskie, tak naturalnie zagranej roli nie widziałem dawno, coś po prostu jak dla mnie niesamowitego. Ten film trzeba zobaczyć, mój faworyt do Oscara;p

ocenił(a) film na 9
mariouszek

A z jakiej strony go ściągnąłeś? Bo nie mogę nigdzie znaleźć.

Kora95

Film jest dostepny na szwedzkich stronach.

ocenił(a) film na 9
Sandport

Już znalazłam, niestety tylko z angielskimi napisami, ale da się przeżyć :)

Kora95

O to o wiele lepsza opcja niz szwedzki w oryginale :) Podrzucilabys linka?

ocenił(a) film na 9
Sandport

Ja to ściągałam w listopadzie, więc linka już nie mam, ale napisy ściągałam z napiprojekt

Kora95

chomik

ocenił(a) film na 7
mariouszek

Zaskakujące jest dla mnie, że można wysnuć wniosek, że to film o miłości. Dla mnie to film o obrzydliwych, nieodpowiedzialnych dorosłych, którzy w dupie mieli własne dzieci. Nieszczęśliwa miłość kobiety do mężczyzny? To nie jest żadna miłość. To jakiś syf, a nie miłość. Ja tu nie widzę uczuć wyższych. Alkoholicy nie mają uczuć wyższych na własne życzenie. I dla mnie o tym jest ten film. O tym, jak trudno poradzić sobie po tak traumatycznym dzieciństwie i czy w ogóle można... Słowa "mamusiu", "tatusiu" na końcu filmu targają serce na pół. Leena wcale sobie z tym nie poradziła. Żyje, ma wspaniała rodzinę, ale rana w niej wciąż jest obecna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones