PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545390}

Wykluczeni

Svinalängorna
7,2 1 844
oceny
7,2 10 1 1844
Wykluczeni
powrót do forum filmu Wykluczeni

Nie wiem jak można w ogóle ten film ocenić, ciężko po nim dojść do siebie... chyba się nie da, film jest jak życie ... prawdziwy, nieprzewidywalny, momentami okrutny i straszny... na mnie wywarł ogromne wrażenie... nic więcej nie potrafię napisać

ocenił(a) film na 8
kitka79

hmm mnie tez troche zszokowal,nawet nie wiem jak go ocenic,bardzo dobry film o alkolizmie i traumie?

ocenił(a) film na 7
drsmierc

> film o alkoholizmie i traumie

Taką formę artystyczną określa się: limuzynowy liberalizm. Niby dramatyczna sytuacja rodziny, ale artyści poświęcili dużo wysiłku aby nie pokazac przyczyn sytuacji: skąd się ci Finowie wzięli w Szwecji i dlaczego nic im nie wychodziło. I w ten sposób mamy kolejne ambitne dziełko, które nie próbuje nawet stawiac pytań.

ocenił(a) film na 9
Wujek_Sylwek

Świetny, mocny film o tym jak alkohol zmienia i niszczy zarówno pijacych jak tych którzy muszą z nimi mieszkać.Ciekawe ,że rodzice Leeny w gruncie rzeczy nie byli złymi ludźmi,Tam się nie działo nic poza tzw. normą. Oni tylko i aż pili.
Podobała mi się bardzo dobrze zachowana równowaga pomiędzy teraźniejszością, a przeszłością.
Film koło którego nie da się przejść obojętnie, zmuszajacy do refleksji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones