PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545390}

Wykluczeni

Svinalängorna
7,2 1 846
ocen
7,2 10 1 1846
Wykluczeni
powrót do forum filmu Wykluczeni

I co tu zrobić? Kolejny nieosiągalny kąsek.

BUNCH

nawet po angielsku nie ma napisów? albo w jakimkolwiek języku jaki znasz, choć angielskie powinny jakieś być.

_Tymon_

skoro film ma polski tytuł to powinien być gdzieś dostępny z lektorem

ocenił(a) film na 8
BUNCH

Są napisy po angielsku, film godny polecenia.

jacawraca

Niestety nie ma po Polsku.

jacawraca

ale skąd macie ten film.. jakieś linki..?? szukałam juz kilka razy i lipa.. ;( help please! bardzo bym chciała zobaczyć, napisy mogą być po ang. byle nie po szwedzku bo aż taka poliglotka nie jestem;))

ocenił(a) film na 8
tiramisuu

Witam Tiramisu, podaj prywatnego maila, opiszę Ci jak zdobyć ten film.

jacawraca

tiramissuu79@gmail.com
dzieki ;)

ocenił(a) film na 8
tiramisuu

Ok, tylko proszę zwolnij trochę miejsca na skrzynce mailowej bo dostałem komunikat że odbija maile ode mnie

jacawraca

????? pusta prawie, ale ok. sprawdzę co tam sie dzieje, dzieki

jacawraca

nie doszlo, wiec cos jest nie tak, podaje inny wiec - justyna79@tlen.pl - dzieki za checi i pozdrawiam jeszcze raz

jacawraca

a ja się mogę dołączyć do prośby o sposób w jaki zdobyć ten film? Kol_ka@interia.pl

jacawraca

serdecznie dziękuję :D

ocenił(a) film na 8
tiramisuu

podaj prywatnego maila, opiszę Ci jak zdobyć ten film

BUNCH

Naucz sie szwedzkiego

Jacob Voorhees

A Ty polskiego.

BUNCH

Dobra riposta :D

Jacob Voorhees

Dobrze o tym wiem.

BUNCH

Wiem ze wiesz, ale napisalem to po to by ludzie czytajacy ten temat wiedzieli ze wiem

Jacob Voorhees

A, czyli po prostu zadbałeś o jak najlepsze zrozumienie Twojej osoby?

BUNCH

znalazłam napisy po ang. Postaram się je jak najszybciej przetłumaczyć i udostępnić :D

kol_ka

Dziękujemy. I dla takich właśnie osób za trzy dni wychodzimy na ulicę :]

BUNCH

Czuję się zaszczycona xD zajmie mi to ok 2 tyg bo to dość żmudna praca :P

kol_ka

Doskonale o tym wiem. Dlatego pracę podobnych Tobie zawsze trzeba cenić. Przecież robicie to - wy tłumacze napisów w internecie, za darmo. Dla dobra kultury ogółu.

BUNCH

Haha! "Dla dobra kultury ogółu." ładnie powiedziane :D

BUNCH

sorry ale to tłumaczenie o jakiś tydz przeciągnie bo miałam kompa zepsutego :D

kol_ka

Dzięki i tak za sam fakt. Ja zrobiłem napisy do innego filmu niedawno - The Hunter.

ocenił(a) film na 7
BUNCH

http://thepiratebay.se/torrent/6752215/Svinal_amp_Atilde__amp_curren_ngorna.2010 .DVDRip.XViD.Nordic_Eng.avi-Zen - torrent z filmem + angielskie napisy

kol_ka

Cześć. Czy mogłabyś udzielić info czy już przetłumaczyłaś napisy? Znalazłem tylko angielskie. Tzn to nie jest problem dla mnie jednak dobrze by było mieć i PL. Pozdr

Juna_3

zostało mi jeszcze 20 min do tłumaczenia. sorry że tak długo ale miałam poważne problemy z kompem i musiałam ze 3 razy zaczynać od nowa. :D

kol_ka

Dzięki. :) Tzn tak jak napisałem, napisy po ang nie są dla mnie problemem jednak zdarzają się w filmach nazwy własne lub np żarty i ciężko czasami zrozumieć o co chodzi a tak jak jest po PL to łatwiej. Mam takie pytanie. Jakim programem dopasowujesz napisy?

kol_ka

No chyba, że wiesz gdzie mogę znaleźć dopasowane polskie lub angielskie napisy do filmu: Miehen Työ . ;)

Juna_3

Ja to robię normalnie w Best-Player. (Napisy>przesuwacz napisów w czasie>przesuwacz napisów); dopasowuję pierwszą i ostatnią linijkę tekstu i reszta się ładnie dopasowuje automatycznie sama. Zdarzają się czasem małe przesunięcia w konkretnych miejscach i wtedy poprawiam po prostu czas w dokumencie tekstowym ręcznie (ale to się zdarza bardzo rzadko i są to nieścisłości rzędu 2 czy 3 sekund więc na dobra sprawę można tego nie ruszać). Potem zapisuję i wrzucam na Napi-Project. To wszystko :D

kol_ka

Hehe dzięki za info. :) Nie wiedziałbym, że jest nowy BP. :) Ja ciągle żyłem 1. ;) Tzn już nie BP tylko MPC ale było spoko. Pozdro i z niecierpliwością czekam na napisy do tego filmu! :)

Juna_3

Ja mam BP 2.131 :D jasne, sorry za opóźnienie ale jak mówiłam komp się na mnie wypiął :P szybko je zrobię i wstawię jeszcze w tym tygodniu :D

ocenił(a) film na 8
kol_ka

Daj znac do jakiej wersji. PZDR

kol_ka

Witam ponownie. Czy możesz napisać czy napisy są już gotowe? :) Jeżeli tak to gdzie zostały zamieszczone? :) Pozdro!

BUNCH

Ale Kino!, czwartek, 19.04.2012 o 20:10, jeżeli masz ochotę obejrzeć z polskim lektorem.

ocenił(a) film na 8
Mendzia

:)

BUNCH

Wybacz jeżeli ktoś już zadał ci to pytanie, ale nie mam czasu przeglądać całego wątku.
Próbowałeś Napiprojekt, albo jakiś podobny program tego typu?

ocenił(a) film na 9
Jacob Voorhees

jeśli ktoś nadal potrzebuje napisów do tego filmu, niech napisze do mnie wiadomość, posiadam napisy do wersji DVD oczywiści polskie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones