PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842763}

Wykopaliska

The Dig
6,7 27 265
ocen
6,7 10 1 27265
5,5 17
ocen krytyków
Wykopaliska
powrót do forum filmu Wykopaliska

Jest w nim wszystko co powinien zawierać dobry film: scenariusz, zdjęcia, muzyka, gra aktorska etc. Ma klimat dodatkowo porusza filozoficzne kwestie życia i przemijania. Moim zdaniem dobrze poprowadzone wszystkie wątki przez reżysera. Pewnie możnaby więcej, ale i tak wielu uzna go za zbyt rozwleczony. Dla mnie jest w punkt. Oby więcej takich filmów, po których obejrzeniu zostaje tyle myśli i emocji.

ocenił(a) film na 5
gregor8313

Masz bardzo zły gust i w ogóle nie znasz się na filmach, więc daruj sobie wypowiadanie się na ten temat.

ocenił(a) film na 9
grd1

Za kogo się uważasz, że dajesz sobie prawo do oceny gustu innych? Na pewno awatar wiele tłumaczymy. Co ci zrobili z głową? Żal mi cię...

ocenił(a) film na 5
gregor8313

Oceniłem twój gust takim samym prawem jak ty oceniłeś ten film.

ocenił(a) film na 9
grd1

Na pewno nie. To jest portal do oceniania filmów, co zrobiłem ja, a nie do oceniania gustów. Wiem, że tego nie rozumiesz i dlatego na prawdę jest mi cię żal.

ocenił(a) film na 5
gregor8313

Na pewno tak. Pogódź się z faktem, że masz kiepski gust i nie znasz się na filmach, choć wydaje ci się, że się znasz (tak się pięknie rozpisałeś). Wydaje ci się też pewnie, że znasz się na wielu innych rzeczach i tu się pojawia problem. Nie jest mi ciebie żal, ale ubolewam nad tym, że tacy ludzie jak ty mają prawo do wyrażania swoich poglądów i co gorsza mogą głosować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones