PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468173}

Wymarzona pogoda na ślub

Cheerful Weather for the Wedding
5,7 1 305
ocen
5,7 10 1 1305
Wymarzona pogoda na ślub
powrót do forum filmu Wymarzona pogoda na ślub

nawet niezły

ocenił(a) film na 6

Po przeczytaniu opisu spodziewałam się czegoś ciekawszego. Nie podobało mi się, że głównym tematem filmu był ślub Dolly, a wcale go nie pokazali. Dla mnie ten film powinien mieć kategorię melodramat, ze względu na motyw niespełnionej miłości między Dolly a jej byłym.

leosia10

Nie ten ślub był w filmie najważniejszy, tylko to, co wydarzyło się między bohaterami i co do niego doprowadziło. Mi film bardzo się podobał. Tytułowa pogoda bardzo dobrze oddawała uczucia.

ocenił(a) film na 9
ewusekr

Ja nie wiem, czy w końcu zrozumiałam, ale z wypowiedzi Josepha wynika, że Dolly była puszczalską suką.

ocenił(a) film na 7
Asmelle

SPOILERY
sugerował, że ciąża w której najprawdopodobniej była to zasługa jego lub szofera. powiedział coś w stylu "to już nie pierwszy raz", co faktycznie by oznaczało, że nie była szczególnie niewinną dobrą panienką. myślę, że była w jakimś stopniu nim zauroczona, może nawet w nim zakochana (tak sugerowałyby wspomnienia), ale najwyraźniej nie mogła się zdecydować. pytanie w sumie tylko po co go właściwie zaprosiła na swój ślub - wychodzi na to, że do samego końca nie była pewna co zrobić (zresztą w pewnym momencie zwierzała się siostrze że może gdyby Joseph nagle zaproponował jej wspólną ucieczkę... gdy siostra zapytała, co by wtedy odpowiedziała, Dolly odparła że nie wie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones