PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575936}

Wyprawa Kon-Tiki

Kon-Tiki
6,9 10 315
ocen
6,9 10 1 10315
6,5 6
ocen krytyków
Wyprawa Kon Tiki
powrót do forum filmu Wyprawa Kon-Tiki

8,0/10 REWELACYJNE KINO !!!! wzruszające,niebanalne, o męstwie,odwadze,spełnianiu celów życiowych,o duchu potężnej odwagi,walki ze swymi słabościami film o OGROMNYM ZWYCIĘSTWIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FILM OPARTY NA FAKTACH co potęguje jego piękno !!!!!!!!!!!! LEKTURA FILMOWA OBOWIĄZKOWA !!!!!!!!!

magdisaiyasin

POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
magdisaiyasin

Popieram w pełni. A tu siódemki się sypią jak za jakąś pierwszą lepszą komedię romantyczną . . .

widzszaraczek

Dzięki za podobieństwo gustu,smaku ,emocji. POZDRAWIAM.

ocenił(a) film na 9
magdisaiyasin

Miło było spotkać.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
widzszaraczek

Dziewiątki też się sypią ;)

ocenił(a) film na 9
magdisaiyasin

o nie!!!! JA po prostu uwielbiam takie filmy!!!!!! Nie wiem skąd Gustomierz dał mi tylko 69% ?????? Dla mnie 9/10!!!! Super!!!! I tak!! Na pewno pojadę kiedyś do Polinezji!!!!! :))))))))))))

ocenił(a) film na 10
magdisaiyasin

tylko 8/10? ja dałam 10/10:D świetny film, chyba wszystko mi się w nim podobało..a po obejrzeniu zachciało mi się mieć papugę, wypłynąć w morze i nauczyć się norweskiego:) no i zakupiłam książke ,,Wyprawa Kon-Tiki";p

ocenił(a) film na 9
girlinacoma

ooo ja też kupiłam książkę :))) marzy mi się taka przygoda!

ocenił(a) film na 10
86malgosia

i jak się czyta?bo ja jeszcze nie zaczęłam czytać

ocenił(a) film na 9
girlinacoma

kurcze, no jeszcze nie doszła :) wierzę w prędkość zakupów internetowych, ale od wczorajszego wieczoru do dzisiaj... niestety bez szans :)))

ocenił(a) film na 9
86malgosia

przeczytaj również książkę Heyerdahla o jego próbie przepłynięcia Atlantyku z Afryki do Ameryki przez na Ra 1 i Ra 2 - statku z trzciny

magdisaiyasin

film REWELACJA !!!

magdisaiyasin

dobrze się ogląda i chyba nic po za tym, szału nie ma, dobry przy piwie z rodzinką;)

800dpi

oj dobrze się ogląda, ale są emocje i czuć ten powiew oceanu, dlatego ja 8 :)

ocenił(a) film na 8
danielkirej

Ode mnie również.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones