PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138671}

Wyrównanie rachunków

Gettin' Square
6,6 952
oceny
6,6 10 1 952
Wyrównanie rachunków
powrót do forum filmu Wyrównanie rachunków

Świetna rozrywka

ocenił(a) film na 7

Film obejrzałam dziś początkowo tylko z powodu Worthingtona, jednak niespodziewanie przypadł mi do gustu.
David Wenham zaskakuje swoją przezabawną rolą nieudolnego ćpuna i przede wszystkim sceny z jego udziałem, a zwłaszcza ta w sądzie śmieszy do łez.
Oprócz tego także fabuła jest dość wciągająca, a muzyka pasuje do australijskiego klimatu.
Po prostu świetna rozrywka na nudny wieczór. Film na pewno zakupię na dvd w najbliższym czasie.
Mocne 7/10!!!

ocenił(a) film na 8
Agie

Musze przyznać, że i u mnie jedynym powodem była główna rola Worthingtona. A okazało
się, że to jeden z tych filmów, do których powrócę jeszcze nie raz.
Oczywiście dobry, jak zawsze, Worthington, a do tego dochodzi świetny i niesamowicie
zabawny Wenham oraz wspomniana już przyjemna muzyka. Dodałbym jeszcze nie mniej
interesujące nasycona ciepłymi kolorami zdjęcia.
Nie spodziewałem się po takiej skromnej australijskiej produkcji tak przyzwoitego
kina.
8/10
pozdrawiam

Kothbiro_

ja również nie spodziewałam się czegoś przyzwoitego, a jednak oglądałam z przyjemnością. jak na niskobudżetową produkcję uważam, że film był bardzo dobry. świetna rola Davida Wenhama, taki nieporadny, czasem śmieszny ćpun, jego bieg w tych gatkach w panterkę, albo mowa w sądzie i zamartwianie się o bilet na autobus wywołały u mnie śmiech ;) również Timothy Spall i Sam Worthington zagrali bardzo dobrze. muzyka również na +, oraz dobre zakończenie ;)

ocenił(a) film na 8
silence_is_the_enemy

W pełni popieram ocenę i powyższe komentarze. Nie zniechęcajcie się na początku bo film jest nakręcony w innych klimatach niż podobne mu amerykańskie produkcje, ale jak się wczujecie to ten film zapewni sporo dobrej zabawy.

Agie

Wenham robi miazgę... w sądzie zniszczył totalnie :D Film jak najbardziej 7/10, może jak powtórzę sobie w przyszłości to dam 8... (nie widziałem ok 20 pierwszych minut :| )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones