PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491155}

Wyrok skazujący

Conviction
7,2 17 488
ocen
7,2 10 1 17488
Wyrok skazujący
powrót do forum filmu Wyrok skazujący

Ponieważ scenariusz został oparty na dosyć znanej historii liczyłem na to, że zostanie ona
trochę ciekawiej opowiedziana
Za dużo miejsca poświęcono na poszukiwanie zaginionych dowodów. Przecież przez te
kilkanaście lat o których opowiada film na pewno miały miejsce interesujące wątki którym
można było poświęcić kilka minut.
Szkoda, że reżyser nie pokusił się chociażby o kilka scen z życia więziennego Kenny'ego.
Dobre ale niezaskakujące kino (no może poza informacją że pan Waters zginął w
nieszczęśliwym wypadku pół roku po uniewinnieniu)

ocenił(a) film na 4
opatulony

A skąd posiadasz informację że pan Kenny Waters zginął w wypadku pół roku po uniewinnieniu? W napisach końcowych znajduje się jedynie informacja ze po 8 latach od uniewinnienia udało im się uzyskać odszkodowanie oraz że Betty dalej pracuje nad reformą prawa.
Może oglądałeś jakąś rozszerzoną wersję? :)

gauron

w dobie panowania google napisy końcowe filmu to chyba nie jedyne źródło informacji :P możne "opatulony: to człowiek z inicjatywa i poszukał :P. Film faktycznie dobry choć bez polotu... świetnie zagrany ale czegos mu brakuje. Byc moze w moim przypadku nie odpowiada mi klimat, odstręcza mnie środowisko i to jak bardzo przekonująco było przedstawione, okropni ludzie.

ocenił(a) film na 10
belsal

stwierdził on że przeczytał na końcu filmu też jestem ciekaw tej informacji czy ma ją z filmu bo jak tak to oglądałem coś innego, bo ja znalazłem to w necie.

agahub37

Naprawdę? w wypowiedzi "opatulony " jest napisane ze wyczytał to z napisów końcowych? no pacze i nie widzę:P

ocenił(a) film na 7
belsal

"Dobre ale niezaskakujące kino (no może poza informacją że pan Waters zginął w
nieszczęśliwym wypadku pół roku po uniewinnieniu)"

Zdanie w/w jest jakie jest. Ale sugeruje, ze informacja o jego smierci byla zamieszczona w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones