PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491155}

Wyrok skazujący

Conviction
7,2 17 488
ocen
7,2 10 1 17488
Wyrok skazujący
powrót do forum filmu Wyrok skazujący

Nie pokona Erin Brokovitch ale jest świetny, 10/10 i gdybym mogl dałabym więcej . Godny
polecenia , nie mozna sie zawieść nawet jezeli jest sie fanem Gwiezdnych Wojen i tak wciągnie.

ocenił(a) film na 9
milkaa26

Masz rację, nawet najbardziej pokręconemu maniakowi filmowemu przypadnie ten film do gustu. Widzę, że podobają nam się te same filmy nawet :) (sprawdziłem). Ciekaw jestem co powiesz na film "Warrior" - mnie się osobiście bardzo podobał.

ocenił(a) film na 9
Andurion

Nie widzialam i mysle ze napewno mnie zainteresuje , jak tylko znajde chwile biore sie za niego:)

ocenił(a) film na 9
milkaa26

Czuję się przez Ciebie zachęcony więc dodam jeszcze kilka tytułów :) "Phone booth", "The experiment" - ten jest bardzo interesujący... Noi oczywiście oparty na faktach "Blow" - ten na pewno by Ci przypadł do gustu. :) miłego oglądania koleżanko :)

ocenił(a) film na 9
Andurion

To Cie zaskocze widzialam wszytskie:) Kazdy rewelacyjny szczególnie Blow moge ogoladac i ogladac :)

ocenił(a) film na 9
milkaa26

Faktycznie trafiłaś w mój gust :) Denzel Washington jest nam bardzo znany też więc tytuły z nim sobie odpuszcze... Zaczynasz stawiać mi wyzwanie, zatem dobrze: trylogia Bourne'a, a może coś ostrzejszego? Wrong turn widziałaś? Są 3 części.

ocenił(a) film na 9
Andurion

Trylogie zanim obejrzałam przeczytalam baaardzo dawno temu , Wrong Turn ... widzialam pierwsza czesc , dalej nie odwazylam sie ogladac . Lubie horrory ale te z miesem na wierzchu jakos mnie nie kreca:P

ocenił(a) film na 9
milkaa26

Akurat ten horror nie jest taki zły :) nie jeden thriller jest straszniejszy... Ja przykładowo nie lubię takich co na psychike mocno wpływają np. "the ring" - oglądałem jak byłem mały i do dzisiaj nie przepadam za widokiem małej, bladej brunetki z włosami na twarzy wrr... Podobne do "the ring" to na przykład "shutter"

ocenił(a) film na 9
milkaa26

"Law abiding citizen" oraz "Collateral" dodam do tego :)

ocenił(a) film na 9
Andurion

Widziane .... heheh :)

ocenił(a) film na 9
milkaa26

Ale.. nie widzialam nowego filmu Z dystansu i do niego sie przymierzam .

ocenił(a) film na 9
milkaa26

Widziałem :) bardzo smutny i poruszający... A ja dzisiaj obejrzałem polski film "Symetria" polecam :) na youtubie jest cały :)

ocenił(a) film na 9
milkaa26

Adrien Brody... kojarzy mi się z filmem "predators" - widziałaś?

ocenił(a) film na 9
Andurion

A nie .. mi on sie kojarzy tylko z Pianista

ocenił(a) film na 9
milkaa26

:) Miami vice? A seriale oglądasz też?

użytkownik usunięty
milkaa26

Nie wydaje mi się aby ten film miał "pokonywać" "Erin Brokovitch". Na pewno nie ma takiego zamiaru. Choć też oglądając ten film, i w przypadku mym nie sposób nie nawiązać niemal od razu do "Erin". Myślę, że film "Wyrok" udanie nawiązuje do motywu przewodniego jakim jest niesprawiedliwa walka z systemem państwowym oraz do siły oraz woli walki człowieka. Walki nawet w beznadziejnej sytuacji życiowej. W obydwu filmach pokazane jest to znakomicie. Obydwa filmy potrafią wzruszyć. Więc obydwa filmy są dla mnie filmami bardzo dobrymi, a nawet nieco wyżej :) No i oczywiście rewelacyjna Hilary Swank podobnie jak Julia Roberts. obie potrafią wyzwolić z człowieka emocje. Na prawdę dobre kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones