PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11822}

Wysokie obcasy

Tacones lejanos
7,4 7 875
ocen
7,4 10 1 7875
6,2 4
oceny krytyków
Wysokie obcasy
powrót do forum filmu Wysokie obcasy

Miłe zaskoczenie.

ocenił(a) film na 8

Naprawdę dobry, świetna gra aktorów, może trochę przerysowane emocje, ale całość jest taka jakaś autentyczna. Zupełnie się nie spodziewałam ze będzie tyle akcji i to z morderstwem. Transwestyta miał piękny głos i cudnie śpiewał, w przeciwności do piosenkarki.

dkf

Zgadzam się z Tobą :)chociaż piosenkarka (wg mnie) głos miała całkiem ładny i bardzo podobała mi się ta piosenka, którą śpiewała. Cały flm jest jak najbardziej ok i wydaje mi się, że to mój ulubiony film Almodovara.

ocenił(a) film na 9
dkf

Miguel Bose byl niesamowity, znakomity wystep, te kocie seksowne ruchy, no no niejedna kobietka moglaby sie od niego uczyc, jak byc kobieta. Byl tak wiarygodny, ze ja mu uwierzylam - za ten wystep dostal ode mnie 10 :o)

ocenił(a) film na 10
szklanamgla

... Czyli tylko kobieta z ''kocimi, seksownymi ruchami jest kobieta:''. Gdzie ja żyję...

ocenił(a) film na 9
malpyc

Nie, nie tylko.

ocenił(a) film na 10
dkf

* w przeciwieństwie. Być może cię zaskoczę, ale zarówno transwestyta jak i piosenkarka, mieli podkładany głos przez tę samą osobę. Jest to hiszpańska piosenkarka Luz Casal :) Polecam uprzednio sprawdzać takie info:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones